App Store Google Play

Прокуратура в Дніпрі не може знайти, що ж ремонтують "поляки" Філатова за сотні мільйонів

06.12.2018 08:00
Прокуратура в Дніпрі не може знайти, що ж ремонтують "поляки" Філатова за сотні мільйонів

У Дніпрі ТОВ "Тракція Інфра" за останній рік виграла підрядів на мільйони гривень. Цю компанію та ряд інших підприємств викрили у зв'язках із радником міського голови. Наразі цією справою займається місцева прокуратура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook "Громадський контроль".

У рамках розслідування суд  санкціонував доступ правоохоронців до договорів (та інших документів), які укладали з нібито "польськими" дорожнім будівельниками в Департаменті благоустрою та інфраструктури міськради

"Факти говорять про те, що Індустріальний районний суд Дніпра надав правоохоронним органам дозвіл на доступ до документації Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради щодо договорів з ТОВ «Тракція Інфра» на поточний ремонт автодоріг міста. Суд констатував, що в 2018 році Департамент уклав договори з ТОВ «Тракція Інфра» на виконання поточного ремонту доріг на 100 млн гривень і на 214 млн грн на термін дії обох договорів - до кінця 2018 року", - розповідають в громадській організації.

У суді представник Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 Дніпропетровської області вказала, що в цих договорах “не зазначено територіального місцезнаходження об'єктів будівництва, на один і той же об'єм роботи". Крім того, в суді було зафіксовано завищення ціни з боку "Тракція Інфра".

"Перелік, об'єми та вартість робіт, викладені в розрахунку договірної ціни, є вищими за вартість аналогічних робіт, що виконують інші суб'єкти господарювання”, - йдеться у рішенні. 

Окрім того, під час перевірки тендерної документації встановлено, що ТОВ «ТРАКЦІЯ ІНФРА» не має досвіду виконання аналогічних робіт, оскільки була створена лише у 2016 році, основні засоби підприємства є орендованими, а власні відсутні. Тим більше, встановлено, що ця фірма пов'язана з ТОВ «ЗАВОД МАЙСТЕР-ПРОФІ», відносно діяльності якого розслідується низка кримінальних проваджень, зокрема і ремонт Центрального мосту.

Прокурори відзначали, що за допомогою документації, розміщеної в публічному доступі, не вдалося встановити місце і обсяг виконаних робіт, кількість і місцезнаходження об'єктів будівництва.

В результаті суд надав прокуратурі доступ до документів Департаменту благоустрою та інфраструктури щодо співпраці з ТОВ «ТРАКЦІЯ ІНФРА».

"Чекаємо від правоохоронців оперативної і жорсткої реакції на скандальний випадок корупції в Дніпрі і стежимо за розвитком подій", - зазначають в "Громадський контроль".

Нагадаємо, у червні завершився тендер на ремонт вулиці Курчатова у Дніпрі.  Майже 127 мільйонів гривень освоює ТОВ «Тракція-Інфра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...