App Store Google Play

Колишній однопартієць Філатова вказав йому його місце

06.12.2018 17:00
Колишній однопартієць Філатова вказав йому його місце

Народний депутат Віталій Купрій прокоментував вихід міського голови Дніпра Бориса Філатова з партії «УКРОП», яка висунула його на посаду у 2015 році. В своїй пафосній заяві Філатов облив брудом партію, завдяки якій він посів крісло мера, а також звинуватив зокрема Віталія Купрія у цькуванні.

В своєму дописі на сторінці у Фейсбук нардеп нагадав Філатову, що на відміну від нього вийшов з партії не через внутрішні чвари, а через бажання самостійно реалізовувати ті обіцянки, які давав своїм виборцям. При цьому, політик наголосив, що на відміну від Філатова не мовчав, коли бачив несправедливість і зраду ідеалів Майдану.

«Я не мовчав, коли ти взяв у своє оточення регіоналку Єпіфанцеву. Не мовчав, коли ти доручив Жекі Тарану, після 13-річної відсидки у в`язниці, займатись брудними справами. Серійний убивця, який відрізав голови людям лопатою, душив шкіряними пасками та видавлював очі пальцями. Так-так, ти знав, що цей покидьок здійснив два замахи на моє, тоді ще твого товариша, життя. А потім керував кривавим розгоном Євромайдану в Дніпрі в січні 2014 року. Тоді ти сказав, що це «геополітік», - нагадав Філатову Купрій.

Він також згадав про суддю-зрадника Віталія Чорнобука, якого міський голова Дніпра зробив своїм радником; про скандальне призначення керівником «Муніципальної гвардії» (нині «Муніципальна Варта») одіозного командира Дніпровського Беркуту Ткаченка, який знущався над мирними активістами під час Революції Гідності; про те, як Філатов допомагав Вілкулу святкувати 9 травня; про підтримку кандидата від Блоку Петра Порошенка замість висунутого «УКРОПОМ» кандидата на проміжних виборах по 27 округу в обмін на політичні преференції та інше.

«Я не мовчав і не мовчу, як ти нахабно розкрадаєш міський бюджет на мільярди гривень. І ти знаєш, що по моїм заявам у НАБУ на тебе є купа справ. Не дарма ти злякався, коли за тобою нещодавно виставили стеження.

Твоє місце далеко на звалищі історії в колонії суворого режиму. Нічого, ще прийде наш час і ми розберемось зі всіма негідниками, які зрадили ідеали Майдану!», - пообіцяв Віталій Купрій.

Нагадаємо, що кандидат у президенти від «УКРОПу» Олександр Шевченко заявив, що  Філатов вже давно вичерпав себе як партієць і виключення його з лав партії було лише справою часу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...