App Store Google Play

У Кривому Розі капітально відремонтували дві вулиці і проспект

05.12.2018 12:00
У Кривому Розі капітально відремонтували дві вулиці і проспект

У Кривому Розі капітально відремонтували три провідні дороги. З новим покриттям вулиці Колачевського і Толстого та проспект 200-річчя Кривого Рогу. Загалом у 2018 році привели до ладу 130 шляхів всередині населених пунктів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реформа децентралізації, ініційована Головою держави Петром Порошенком, – одна з найуспішніших в Україні. Хоча вона ще триває, її результати вже відчутні в різних сферах. Розвиток дорожньої інфраструктури – не виняток. На Дніпропетровщині якісний асфальт укладають як на траси національного значення, так і всередині населених пунктів. Мешканці й гості області мають пересуватися дорогами європейської якості», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У Кривому Розі з новим покриттям три дороги. Одна  них – найдовша в Тернівському районі міста, названа на честь рудопромисловця Сергія Колачевського.

...вулицю Сергія Колачевського.

«Ця вулиця була жахлива – зараз любо глянути. Якби всі дороги були такими. Подейкують, що у Кривому Розі дороги нікудишні. То все неправда. Уже добре їздити містом», – розказав водій Василь Нечай. 

Капітально відремонтована й вулиця Толстого, що в Центрально-міському районі.

 Це колишня вулиця 23 лютого.

«Була то яма, то канава. Перечіпалася скрізь і всюди, – пригадала місцева мешканка Таїсія Бєркут. – Тепер по цій вулиці буквально лечу. Тільки-но була вдома – а вже біля церкви. Дорога просто шикарна». 

Не впізнати й найінтенсивнішу магістраль міста – проспект 200-річчя Кривого Рогу.

Якісно змінилася...

«Мешкаю на цій вулиці давно. Вона кардинально поінакшала. На проїжджій частині якісне покриття, облаштовані пішохідні доріжки. Вулиця оформлена естетично. Між собою називаємо її «маленьким бродвейчиком», – розповіла місцева мешканка Валентина Кожушна. 

У 2018 році Дніпропетровська ОДА капітально відремонтувала 130 доріг в межах населених пунктів. На ремонт з обласного бюджету виділили рекордну суму – майже 1 млрд грн.

На покриття – п'ятирічна гарантія. Головна вимога до дорожників – якість робіт. Усунення дефектів – коштом підрядників.

Раніше повідомлялося, що цього року ДніпроОДА капітально відремонтувала 130 доріг у населених пунктах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...