App Store Google Play

Кожна "легальна" новорічна ялинка повинна мати спеціальний ідентифікатор, - експерт

05.12.2018 16:40
Кожна "легальна" новорічна ялинка повинна мати спеціальний ідентифікатор, - експерт

Незабаром вулиці Дніпра заповнять точки продажу новорічних ялинок. Начальник Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко розповів як відрізнити "легальну" ялинку від браконьєрської, передає Дніпроград.

"Кожна легально зрублена ялинка повинна мати спеціальний чіп, відсканувавши який потенційний покупець зможе дізнатися всю інформацію про те, звідки це дерево було привезено. Відсутність такого чіпу свідчитиме, що ялинка була зрублена незаконно", - зазначив Величко.

Він також додав, що наразі за торгівлю незаконно вирубленими ялинками передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. 

Валерій Величко підкреслює, що хаотична вирубка ялинок, особливо в нашому регіоні, наносить природі значну шкоду. Окрім цього, деякі "браконьєри" вдаються до відвертих порушень - зрізають верхівки ялинок, які ростуть просто посеред проспектів чи вулиць міста. Це завдає непоправну шкоду деревам.

Варто також додати, що неліцензовані ялинки можуть містити в собі різноманітні шкідливі речовини, які небезпечні для здоров'я людини.

Таким чином, перед придбанням новорічної красуні кожен громадянин має пересвідчитися у легальності ялинки та її безпечності.

Нагадаємо, що в міськраді визначилися із переліком законних точок продажу ялинок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...