App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як правильно обрати няню для дитини

05.12.2018 20:00
Дніпрянам розповіли як правильно обрати няню для дитини

Декілька днів тому мешканка Дніпра викрила няню, яку найняла для допомоги по догляду за дитиною, в жорстокості по відношенню до свого малюка. Дівчина опублікувала відповідне відео в Instagram. Сьогодні, 5 грудня, в ІА Інформатор батькам розповіли, як правильно обрати няню та попередити небезпеку, передає Дніпроград. 

Мешканка Дніпра Мирослава Храплевська виклала відео - на записі з прихованою камери спостереження явно видно, як няня силою запихає їжу в маленького хлопчика, різко висмикує дитини з стільця для годування, а після голосно кричить в іншій кімнаті, через що дитина починає сильно плакати. Лікар-психіатр Антон Куликович зазначає, що таке ставлення до дитини гарантує їй у майбутньому психологічну травму.

"Тепер мамі з малям треба звертатися до фахівця, аби врятувати психічне здоров'я дитини. Зазначу, коли обираєте няню, одразу звертайте увагу на поведінку дитини, вона може змінитися навіть у малечі. Більша нервозність, поганий сон - можуть стати наслідком знущання", - розповів лікар.

Експерт Галина Воронова розповіла, що найшвидший і дієвий спосіб пошуку кваліфікованої няні є агентство. 

"Співробітники агентства складуть максимально детальний портрет людини, яка в майбутньому буде проводити час із вашими дітьми. Після усіх уточнень фахівець запропонує на вибір кілька кандидатур, провівши співбесіди з якими ви і вирішите, підходить вам хтось чи ні. Не менш ефективний канал для пошуку няні є родичі і друзі. Розкажіть про своє бажання знайти няню подругам, колегам по роботі або мамам на дитячому майданчику. Упевнені, що серед ваших знайомих обов'язково знайдуться люди готові поділитися корисними контактами", - розповіла Галина Воронова.

Під час співбесіди варто звертати увагу не тільки на освіту і зовнішній вигляд майбутньої няні, але також на її рекомендації від попередніх роботодавців. Дуже часто саме відгуки грають вирішальну роль в ухваленні рішення.

Адвокат Марина Воронова наголосила, обов'язково необхідно підписати контракт із нянею. 

"В контракті повинно бути прописано усе - від моментів скільки разів має харчуватися дитина, до умови по якому маршруту пересуватися няня з ним по вулиці. Це все необхідно робити аби захистити малюка і батьків у повному обсязі. А якщо у майбутньому будуть якісь проблеми - опираючись на контракт можна довести свою правоту", - зазначила Марина Воронова. 

 

Теги: няня, дитина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...