App Store Google Play

Дніпровські активісти просять СБУ розслідувати можливий вплив спецслужб Росії на адвокатське самоврядування

05.12.2018 08:30
Дніпровські активісти просять СБУ розслідувати можливий вплив спецслужб Росії на адвокатське самоврядування

Активісти «Антикорупційної правозахисної ради» звернулися в СБУ з повідомленням про можливе втручання в роботу Ради адвокатів Дніпропетровської області організованого злочинного угруповання, підконтрольного ФСБ РФ. Свою заяву вони направили начальнику Служби Безпеки України в Дніпропетровській області Андрію Олійнику. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Комментарии.

Згідно із заявою, активісти припускають, що голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко сприяє діяльності злочинного угруповання, підконтрольного ФСБ РФ. Члени організації впевнені - голова Ради адвокатів або особисто просуває на важливі керівні посади колишніх регіоналів, або це робить її заступник Олексій Трунов.

У своїй заяві активісти повідомляють, що до складу злочинної групи входять кілька впливових регіоналів та українофобів на чолі з колишнім секретарем Дніпровської міськради Максимом Романенком та колишній директор одного з комунальних підприємств Геннадій Гуфман.

«Рейдерське захоплення влади в органі адвокатського самоврядування фактично дасть можливість вищевказаній групи визначати осіб для призначення на посади, передбачені квотою Ради адвокатів області, у Вищій раді правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, що надасть можливість в подальшому просування в судову і правоохоронну систему своїх ставлеників з метою зміцнення на посадах антиукраїнських прихильників», - наголошується в заяві.

Як стверджує видання, отримання влади над Радою адвокатів області группа Романенка має намір через внесення з голосу на найближчій  щорічній конференції адвокатів питання про заміну голови КДК ради. Конференція призначена на 7 грудня 2018 року цього року і на сьогодні питання про зняття голови КДК в порядку денному немає.

Внесення такого питання з «голосу» без обгрунтування і вагомих на те причин, без попередження учасників конференції за 15 днів - є грубим порушенням п. 3 ст. 47 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатська діяльність», вважають автори звернення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...