App Store Google Play

Дніпровські активісти просять СБУ розслідувати можливий вплив спецслужб Росії на адвокатське самоврядування

05.12.2018 08:30
Дніпровські активісти просять СБУ розслідувати можливий вплив спецслужб Росії на адвокатське самоврядування

Активісти «Антикорупційної правозахисної ради» звернулися в СБУ з повідомленням про можливе втручання в роботу Ради адвокатів Дніпропетровської області організованого злочинного угруповання, підконтрольного ФСБ РФ. Свою заяву вони направили начальнику Служби Безпеки України в Дніпропетровській області Андрію Олійнику. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Комментарии.

Згідно із заявою, активісти припускають, що голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко сприяє діяльності злочинного угруповання, підконтрольного ФСБ РФ. Члени організації впевнені - голова Ради адвокатів або особисто просуває на важливі керівні посади колишніх регіоналів, або це робить її заступник Олексій Трунов.

У своїй заяві активісти повідомляють, що до складу злочинної групи входять кілька впливових регіоналів та українофобів на чолі з колишнім секретарем Дніпровської міськради Максимом Романенком та колишній директор одного з комунальних підприємств Геннадій Гуфман.

«Рейдерське захоплення влади в органі адвокатського самоврядування фактично дасть можливість вищевказаній групи визначати осіб для призначення на посади, передбачені квотою Ради адвокатів області, у Вищій раді правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, що надасть можливість в подальшому просування в судову і правоохоронну систему своїх ставлеників з метою зміцнення на посадах антиукраїнських прихильників», - наголошується в заяві.

Як стверджує видання, отримання влади над Радою адвокатів області группа Романенка має намір через внесення з голосу на найближчій  щорічній конференції адвокатів питання про заміну голови КДК ради. Конференція призначена на 7 грудня 2018 року цього року і на сьогодні питання про зняття голови КДК в порядку денному немає.

Внесення такого питання з «голосу» без обгрунтування і вагомих на те причин, без попередження учасників конференції за 15 днів - є грубим порушенням п. 3 ст. 47 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатська діяльність», вважають автори звернення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...