App Store Google Play

Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

05.12.2018 11:20
Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

Сьогодні, 5 грудня, під час чергової сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за забезпечення програми співфінансування проектів ОСББ і ЖБК на 38 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Через тиск територіальної громади до міського бюджету на 2019 рік були внесені зміни, зокрема на розвиток програми ОСББ і ЖБК виділено 38 млн грн. 

Зазначимо, спочатку в проекті міського бюджету 2019 року було передбачено лише 15 млн грн на реалізацію Програми для ремонтів близько 1350 будинків ОСББ/ЖБК/ОК, які складають понад 20% від всієї багатоквартирної забудови міста. 

Потім на передостанній сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за маніпулятивне рішення, зокрема поставили умову, що кошти на підтримку ОСББ будуть збільшені у разі, якщо за підсумками першого півріччя 2019 року буде освоєно не менш ніж 60% від суми, яку нададуть. При тому, що через зарегульованість програми, бюрократичні процеси та інші обставини на сьогодні - за місяць до кінця року - освоєно лише 50% коштів.

Тоді дніпряни почали активну громадську кампанію і вимагали збільшити фінансування з міського бюджету для об`єднань та кооперативів Дніпра до справедливих 120 мільйонів гривень. До очільника Дніпра Бориса Філатова звернулося 1350 об`єднань та кооперативів міста. 

У результаті на засіданні з питань бюджету та фінансів було ухвалено правки до бюджету Дніпра 2019, яку підтримали на сесії міськради. Відтак, фінансування програми підтримки ОСББ та ЖБК збільшили з 15 млн грн до 38 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...