App Store Google Play

Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

05.12.2018 11:20
Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

Сьогодні, 5 грудня, під час чергової сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за забезпечення програми співфінансування проектів ОСББ і ЖБК на 38 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Через тиск територіальної громади до міського бюджету на 2019 рік були внесені зміни, зокрема на розвиток програми ОСББ і ЖБК виділено 38 млн грн. 

Зазначимо, спочатку в проекті міського бюджету 2019 року було передбачено лише 15 млн грн на реалізацію Програми для ремонтів близько 1350 будинків ОСББ/ЖБК/ОК, які складають понад 20% від всієї багатоквартирної забудови міста. 

Потім на передостанній сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за маніпулятивне рішення, зокрема поставили умову, що кошти на підтримку ОСББ будуть збільшені у разі, якщо за підсумками першого півріччя 2019 року буде освоєно не менш ніж 60% від суми, яку нададуть. При тому, що через зарегульованість програми, бюрократичні процеси та інші обставини на сьогодні - за місяць до кінця року - освоєно лише 50% коштів.

Тоді дніпряни почали активну громадську кампанію і вимагали збільшити фінансування з міського бюджету для об`єднань та кооперативів Дніпра до справедливих 120 мільйонів гривень. До очільника Дніпра Бориса Філатова звернулося 1350 об`єднань та кооперативів міста. 

У результаті на засіданні з питань бюджету та фінансів було ухвалено правки до бюджету Дніпра 2019, яку підтримали на сесії міськради. Відтак, фінансування програми підтримки ОСББ та ЖБК збільшили з 15 млн грн до 38 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...