App Store Google Play

Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

05.12.2018 11:20
Через тиск громадськості в міськраді збільшили фінансування ОСББ та ЖБК

Сьогодні, 5 грудня, під час чергової сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за забезпечення програми співфінансування проектів ОСББ і ЖБК на 38 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Через тиск територіальної громади до міського бюджету на 2019 рік були внесені зміни, зокрема на розвиток програми ОСББ і ЖБК виділено 38 млн грн. 

Зазначимо, спочатку в проекті міського бюджету 2019 року було передбачено лише 15 млн грн на реалізацію Програми для ремонтів близько 1350 будинків ОСББ/ЖБК/ОК, які складають понад 20% від всієї багатоквартирної забудови міста. 

Потім на передостанній сесії Дніпровської міської ради депутати проголосували за маніпулятивне рішення, зокрема поставили умову, що кошти на підтримку ОСББ будуть збільшені у разі, якщо за підсумками першого півріччя 2019 року буде освоєно не менш ніж 60% від суми, яку нададуть. При тому, що через зарегульованість програми, бюрократичні процеси та інші обставини на сьогодні - за місяць до кінця року - освоєно лише 50% коштів.

Тоді дніпряни почали активну громадську кампанію і вимагали збільшити фінансування з міського бюджету для об`єднань та кооперативів Дніпра до справедливих 120 мільйонів гривень. До очільника Дніпра Бориса Філатова звернулося 1350 об`єднань та кооперативів міста. 

У результаті на засіданні з питань бюджету та фінансів було ухвалено правки до бюджету Дніпра 2019, яку підтримали на сесії міськради. Відтак, фінансування програми підтримки ОСББ та ЖБК збільшили з 15 млн грн до 38 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...