App Store Google Play

В Апостолівській опорній школі №1 створюють сучасний, комфортний і цікавий простір

04.12.2018 13:40
В Апостолівській опорній школі №1 створюють сучасний, комфортний і цікавий простір

Енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність. За такими принципами Дніпропетровська ОДА реконструює наймолодшу школу в Апостоловому – №1. Наразі будівельники працюють на правому крилі закладу, незабаром перейдуть на ліве. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Освітній простір має бути сучасним, комфортним і цікавим. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. З урахуванням цих вимог на Дніпропетровщині реконструюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Після оновлення в них зможуть впроваджувати різні варіанти організації навчання, тут орієнтуватимуться на потреби кожної дитини, на її індивідуальність», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Сучасний мотивуючий простір створюють в Апостолівській опорній школі №1. Хоча закладу всього 35 років, він мав достатньо проблем. Взимку у класах було холодно, під час великих злив протікав дах, а старі вікна погано утримували тепло.

Триває утеплення закладу.

«Наша школа – наймолодша в Апостоловому. Тому ми дуже раді, що саме нам випав бонус у вигляді реконструкції. Ми чекали цього. Наші учні мають навчатися й виховуватися в комфорті, добрі, теплі і злагоді», – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Трусій.  

Наразі тривають роботи на правому крилі школи. Підрядники майже перекрили дах, продовжують утеплювати фасад. Енергоефективні заходи дозволять заощаджувати на опаленні та подовжити строк експлуатації будівлі.

 Перекривають дах.

Замінені вікна та комунікації, змонтована система опалення, на часі – оздоблювальні роботи.

«Разом з учнями маємо нагоду спостерігати, як змінюється наша школа. Звичайно, це радість для нас. Мріяли, аби заклад перетворився на комфортний. Мрії здійснюються», – поділилася вчитель початкових класів Тетяна Бірюч. 

На фініші роботи у вестибюлі. Учні сподіваються, уже незабаром водитимуть у холі новорічний танок навколо ялинки.

Всередині - оздоблювальні роботи.

З нового року підрядники обіцяють перейти на ліве крило школи.

«Радий з того, що ремонт розпочався. Завжди мріяв, щоб наша школа стала кращою. У ній навчатимуться найкращі діти», – переконаний чотирикласник Олександр Несен. 

«Мрію, щоб школа стала комфортною. Щоб я ходила до неї з радістю, як на свято», – сказала дев’ятирічна Софія Губа. 

Вестибюль розширили.

У школі оновлять малий і великий спортзали, на подвір’ї замість порепаного асфальту укладуть різнокольорову плитку.

«Хочеться, щоб у школі було необхідне обладнання для навчання, світлий спортзал, затишні класи. Щоб вона була красивою і зсередини, і зовні», – розказала восьмикласниця Ольга Зінченко. 

Школу обшиють яскравим енергоефективним фасадом.

За проектом, і реконструкція пришкільного стадіону. На новий спортоб’єкт чекають не тільки учні школи, а й всі мешканці Апостолового. Він буде доступним для всіх.

В опорній школі №1 Апостолового більше 700 учнів. У зв’язку з реконструкцією діти навчаються у дві зміни: 1-5 класи – в першу, 6-11 – у другу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...