App Store Google Play

Україна завтра: дніпрян запрошують подискутувати про майбутнє Держави

04.12.2018 10:40
Україна завтра: дніпрян запрошують подискутувати про майбутнє Держави

7 грудня, о 18:30 у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir (пр. Поля, 2д ) відбудеться експертна дискусія на тему майбутнього української держави "Україна завтра". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку зустрічі у Facebook.

Організатори зустрічі зазначають, що Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку національної економіки, проте ми втрачаємо наші можливості кожного дня через неефективне управління державою.

"І що найголовніше - відсутність сформованого і затвердженого, практичного бачення владою розвитку держави, яка знаходиться в руках олігархії. Ми живемо по правилам, про які домовлялись олігархічні групи, а не суспільство; політики, а не громадяни. Нам час сформувати наше бачення тієї України, якою пишатимуться діти, які її унаслідують від нас", - йдеться у дописі.

Також зазначається, що українці мають об'єднатися та створити країну, яка забезпечить можливості для розвитку та якісного життя кожного українця. Саме для цього активісти проводять експертну дискусію "Україна завтра".

"Усвідомлюючи відповідальність перед минулими, теперішніми та прийдешніми поколіннями, ми повинні домовитися про мету та спільні принципи нашого співіснування. Вирішити, задля чого і як нам жити разом в нашій країні. Ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати нам свої правила. Ми самостійно повинні домовитись не з владою, а між собою. Домовлятися не про те, що нас роз’єднує, а про якісно нові підходи до спільного майбутнього. Про наше спільне володіння і управління суспільним національним надбання і державу як сервіс саме для громадян", - анонсують тему дискусії організатори.

Захід розділений на декілька дискусійних майданчиків, зокрема "Шляхи розвитку України", "Роль громадянського суспільства в побудові України", "Політичні технології та майбутнє України".

Серед спікерів зустрічі: Сергей Дацюк - філософ, просвітник, письменник, експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика», автор теорії віртуальності та низки інших сучасних філософських концептів; Віталій Кулик – політичний експерт, директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства; Олександр Кочестков - аналітик, політтехнолог, іміджмейкер, учасник загальнонаціональних виборчих кампаній, керівник ряду мас-медійних проектів; Сергій Биков - політичний експерт, директор Інституту публічної політики і консалтингу).

Модератором зустрічі виступить Катерина Одарченко – політичний консультант, Президент Інституту демократії та розвитку «PolitA».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...