App Store Google Play

Пенсіонери Дніпропетровщини у грудні отримають пенсію вищу "аж" на 62 гривні

04.12.2018 12:20
Пенсіонери Дніпропетровщини у грудні отримають пенсію вищу "аж" на 62 гривні

Першого грудня у зв’язку з підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, органами Пенсійного фонду було проведено перерахунок пенсійних виплат. Про це сьогодні, четвертого грудня, дніпрянам розповіла заступник ГУ Пенсійного фонду України в області Наталія Корнійчук, передає Дніпроград.

Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тепер становить 1497 гривень (попередньо становив 1435 гривень).

Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, у жінок 20 років страхового стажу (якщо пенсія призначена до 1.10.2011), та мінімальний розмір пенсії за наявності в у чоловіків 35, у жінок 30 років страхового стажу (якщо пенсія призначена після 1.10.2011) встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Мінімальний розмір пенсії особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» складатиме 4491 гривню.

Також проведений перерахунок надбавки, призначеної відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» - 1853 гривні.

Експерт наголосила, що для працюючих пенсіонерів перерахунок проводиться після звільнення з роботи або припинення такої діяльності. До того ж, суми, на які зростає пенсія, у кожної особи індивідуальні: залежні від складових пенсійної виплати, які напряму розраховуються від величини прожиткового мінімуму.

Результати перерахування пенсіонери вже побачать при нарахуванні пенсії у грудні. Наступне перерахування проведуть у січні 2019-го року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...