App Store Google Play

Волонтерський проект "Вокзал-Днiпро" стає великою структурою і готовий зустрічати бійців, які ïдуть у зону ООС

03.12.2018 15:00
Волонтерський проект "Вокзал-Днiпро" стає великою структурою і готовий зустрічати бійців, які ïдуть у зону ООС

Днiпро готовий зустрічати велику кількість бiйцiв, що ïдуть у зону Операції об’єднаних сил. Із цього року куточок відпочинку на вокзалі для військових, їхніх батьків, а також волонтерів, отримує часткове фінансування через комунальне підприємство “Патріот” і стає великою діючою структурою. Про це сьогодні, 3 грудня, повідомили волонтери проекту “Вокзал-Дніпро”, передає Дніпроград.

Дніпровський вокзал із перших років війни став місцем зборів діючих бійців, які перебувають на ротаціях і пересуваються з одного населеного пункту в інший. Для цього дніпряни розробили і втілили у життя волонтерський проект “Вокзал-Дніпро”, що передбачає собою куточок відпочинку для військовослужбовців. На сьогодні через нього проходить приблизно 250 бійців на добу. За словами кураторки проекту Наталії Шишенди, працювати протягом декількох років лише волонтерськими силами було вкрай важко. За цей час волонтери та усі небайдужі мешканці самі купували і приносили у куточок бійця гарячі напої, печиво та іншу їжу.

“Три роки ми робили це цілодобово. Куточок відпочинку жодного дня не зачинявся. У будь-яку погоду там завжди знаходяться люди, можуть допомогти, вирішити різноманітні питання. Але вже чисто технічно ми не можемо це тягнути лише на собі”, - прокоментувала кураторка проекту «Вокзал-Днiпро» Наталія Шишенда.

Нині проект частково фінансується через комунальне підприємство “Патріот”. Також частина працівників цього підприємства у робочій час працює на локації разом із волонтерами. За словами директора КП "Патріот" Ігоря Куліковського, праця у куточку бійця, крім усього іншого, передбачає живе спілкування з військовими, додаткову інформаційну роботу, консультативні та психологічні послуги, співпрацю з військовою службою правопорядку.

“Це досить широкий спектр роботи, а у зв’язку із введенням воєнного стану, а зона ООС від нас дуже близько, щодня через Дніпро проїжджає по кілька десятків, а інколи і сотень, діючих бійців. А це потребує присутності не просто дівчат волонтерів, а вже їх як офіційних представників окремої структури, яка цим займатиметься. А також юридичний, консультативний та навчальний супровід їх діяльності”, - додав Ігор Куліковський.

Нині проект "Вокзал-Дніпро" отримує фінансування у розмірі 100 тисяч гривень на місяць, з урахуванням того, що частина волонтерів оформлені у підприємстві "Патріот". Також до куточку бійця підприємство закупає їжі та медикаменти.

Раніше повідомлялося, що волонтери з різних куточків Січелавщини доправили на передову смаколики для вояків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...