App Store Google Play

У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

03.12.2018 13:20
У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

Наразі на ринку нерухомості Дніпра 50% власників призупинили продаж житла на невизначений час через введення воєнного стану в сусідніх регіонах України. Про це повідомляє офіційний представник Всеукраїнської громадської організації «Союз фахівців нерухомості України» Олена Коваленко, передає Дніпроград.

«Клієнти та власники, які вже оформили початкові договори у вигляді авансу та завдатку щодо купівлі-продажу житла, повинні керуватися тими домовленостями, які вони підписали. Якщо таких договірних стосунків ще немає, то власники зупиняють продаж. В свою чергу ті власники, які не готові чекати, активно продають власну нерухомість, не зважаючи на можливі зміни вартості», - пояснила Олена Коваленко.

Спеціаліст порекомендувала всім дніпрянам уважно переглянути стан документів, які стосуються нерухомості. Якщо в договорі присутній пункт щодо дій в разі форс-мажору або «дій непереборної сили», то потрібно обговорити усі умови з учасником договору в найближчій час. Крім того, всі нюанси та поправки необхідно закріпити документально, а не лише на словах.

Також Олена Коваленко додала, що на сьогодні не відбувається коливання цін на житло у місті, вони застигли на одному рівні.

«Справа в тому, що навіть якщо зараз почнуть опускатися ціни на нерухомість, то попит покупців все одно ще не зріс для вкладення та покупки житла», - підкреслила фахівець.

Раніше повідомлялося, що в Україні діє нова єдина база звітів про оцінку нерухомості під час продажу майна. У зв'язку з цим ріелтори пояснили, скільки доведеться платити дніпрянам за новою системою. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...