App Store Google Play

У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

03.12.2018 13:20
У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

Наразі на ринку нерухомості Дніпра 50% власників призупинили продаж житла на невизначений час через введення воєнного стану в сусідніх регіонах України. Про це повідомляє офіційний представник Всеукраїнської громадської організації «Союз фахівців нерухомості України» Олена Коваленко, передає Дніпроград.

«Клієнти та власники, які вже оформили початкові договори у вигляді авансу та завдатку щодо купівлі-продажу житла, повинні керуватися тими домовленостями, які вони підписали. Якщо таких договірних стосунків ще немає, то власники зупиняють продаж. В свою чергу ті власники, які не готові чекати, активно продають власну нерухомість, не зважаючи на можливі зміни вартості», - пояснила Олена Коваленко.

Спеціаліст порекомендувала всім дніпрянам уважно переглянути стан документів, які стосуються нерухомості. Якщо в договорі присутній пункт щодо дій в разі форс-мажору або «дій непереборної сили», то потрібно обговорити усі умови з учасником договору в найближчій час. Крім того, всі нюанси та поправки необхідно закріпити документально, а не лише на словах.

Також Олена Коваленко додала, що на сьогодні не відбувається коливання цін на житло у місті, вони застигли на одному рівні.

«Справа в тому, що навіть якщо зараз почнуть опускатися ціни на нерухомість, то попит покупців все одно ще не зріс для вкладення та покупки житла», - підкреслила фахівець.

Раніше повідомлялося, що в Україні діє нова єдина база звітів про оцінку нерухомості під час продажу майна. У зв'язку з цим ріелтори пояснили, скільки доведеться платити дніпрянам за новою системою. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...