App Store Google Play

У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

03.12.2018 13:20
У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

Наразі на ринку нерухомості Дніпра 50% власників призупинили продаж житла на невизначений час через введення воєнного стану в сусідніх регіонах України. Про це повідомляє офіційний представник Всеукраїнської громадської організації «Союз фахівців нерухомості України» Олена Коваленко, передає Дніпроград.

«Клієнти та власники, які вже оформили початкові договори у вигляді авансу та завдатку щодо купівлі-продажу житла, повинні керуватися тими домовленостями, які вони підписали. Якщо таких договірних стосунків ще немає, то власники зупиняють продаж. В свою чергу ті власники, які не готові чекати, активно продають власну нерухомість, не зважаючи на можливі зміни вартості», - пояснила Олена Коваленко.

Спеціаліст порекомендувала всім дніпрянам уважно переглянути стан документів, які стосуються нерухомості. Якщо в договорі присутній пункт щодо дій в разі форс-мажору або «дій непереборної сили», то потрібно обговорити усі умови з учасником договору в найближчій час. Крім того, всі нюанси та поправки необхідно закріпити документально, а не лише на словах.

Також Олена Коваленко додала, що на сьогодні не відбувається коливання цін на житло у місті, вони застигли на одному рівні.

«Справа в тому, що навіть якщо зараз почнуть опускатися ціни на нерухомість, то попит покупців все одно ще не зріс для вкладення та покупки житла», - підкреслила фахівець.

Раніше повідомлялося, що в Україні діє нова єдина база звітів про оцінку нерухомості під час продажу майна. У зв'язку з цим ріелтори пояснили, скільки доведеться платити дніпрянам за новою системою. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...