App Store Google Play

У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

03.12.2018 13:20
У Дніпрі 50% власників нерухомості призупинили продаж житла через воєнний стан, - експерт

Наразі на ринку нерухомості Дніпра 50% власників призупинили продаж житла на невизначений час через введення воєнного стану в сусідніх регіонах України. Про це повідомляє офіційний представник Всеукраїнської громадської організації «Союз фахівців нерухомості України» Олена Коваленко, передає Дніпроград.

«Клієнти та власники, які вже оформили початкові договори у вигляді авансу та завдатку щодо купівлі-продажу житла, повинні керуватися тими домовленостями, які вони підписали. Якщо таких договірних стосунків ще немає, то власники зупиняють продаж. В свою чергу ті власники, які не готові чекати, активно продають власну нерухомість, не зважаючи на можливі зміни вартості», - пояснила Олена Коваленко.

Спеціаліст порекомендувала всім дніпрянам уважно переглянути стан документів, які стосуються нерухомості. Якщо в договорі присутній пункт щодо дій в разі форс-мажору або «дій непереборної сили», то потрібно обговорити усі умови з учасником договору в найближчій час. Крім того, всі нюанси та поправки необхідно закріпити документально, а не лише на словах.

Також Олена Коваленко додала, що на сьогодні не відбувається коливання цін на житло у місті, вони застигли на одному рівні.

«Справа в тому, що навіть якщо зараз почнуть опускатися ціни на нерухомість, то попит покупців все одно ще не зріс для вкладення та покупки житла», - підкреслила фахівець.

Раніше повідомлялося, що в Україні діє нова єдина база звітів про оцінку нерухомості під час продажу майна. У зв'язку з цим ріелтори пояснили, скільки доведеться платити дніпрянам за новою системою. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...