App Store Google Play

Центральний міст і вул. Курчатова: куди міськрада хоче направити додаткові кошти за рахунок позики

03.12.2018 17:40
Центральний міст і вул. Курчатова: куди міськрада хоче направити додаткові кошти за рахунок позики

На початку 2018 року Дніпровська міська рада ухвалила рішення щодо здійснення запозичення до міського бюджету в розмірі 500 мільйонів гривень. Проте, протягом року напрямки та розміри розподілення грошей так і не стабілізувалися, повідомляє Дніпроград.

Так, наразі на офіційному сайті міської ради в черговий раз з'явився проект рішення, згідно якого перерозподіляються видатки в межах зазначеної позики.

Зокрема, одразу на декілька мільйонів збільшується виділення коштів на реконструкцію шкіл №106, №7, Центрального мосту та вулиці Курчатова.

Згідно із опублікованим проектом, на школу №106 за в рамках позики додатково виділяється 2 мільйони, а на школу №7 - 600 тисяч гривень.

До цього ще можна додати 4 300 000 гривень позики на ремонт вулиці Курчатова, а також 8 320 000 гривень на капремонт Центрального мосту.

Логічно, що вийти за рамки 500 мільйонів позики міськарада вийти не може, тож додаткові кошти на зазначені об'єкти виділяють за рахунок зменшення фінансування інших. Наприклад, з переліку повністю викреслено майже 7 мільйонів гривень на реконструкцію мосту в Парку ім. Глоби, а також зменшено на 8 мільйонів гривень фінансування капітального ремонту балок вже згаданого Центрального мосту. 

Також майже на 150 тисяч зменшено фінансування реконструкції Набережної Перемоги і на 60 тисяч ремонт школи №3.

Детальніше із проектом рішення можна ознайомитися в таблиці, яка наведена нижче.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...