App Store Google Play

Центральний міст і вул. Курчатова: куди міськрада хоче направити додаткові кошти за рахунок позики

03.12.2018 17:40
Центральний міст і вул. Курчатова: куди міськрада хоче направити додаткові кошти за рахунок позики

На початку 2018 року Дніпровська міська рада ухвалила рішення щодо здійснення запозичення до міського бюджету в розмірі 500 мільйонів гривень. Проте, протягом року напрямки та розміри розподілення грошей так і не стабілізувалися, повідомляє Дніпроград.

Так, наразі на офіційному сайті міської ради в черговий раз з'явився проект рішення, згідно якого перерозподіляються видатки в межах зазначеної позики.

Зокрема, одразу на декілька мільйонів збільшується виділення коштів на реконструкцію шкіл №106, №7, Центрального мосту та вулиці Курчатова.

Згідно із опублікованим проектом, на школу №106 за в рамках позики додатково виділяється 2 мільйони, а на школу №7 - 600 тисяч гривень.

До цього ще можна додати 4 300 000 гривень позики на ремонт вулиці Курчатова, а також 8 320 000 гривень на капремонт Центрального мосту.

Логічно, що вийти за рамки 500 мільйонів позики міськарада вийти не може, тож додаткові кошти на зазначені об'єкти виділяють за рахунок зменшення фінансування інших. Наприклад, з переліку повністю викреслено майже 7 мільйонів гривень на реконструкцію мосту в Парку ім. Глоби, а також зменшено на 8 мільйонів гривень фінансування капітального ремонту балок вже згаданого Центрального мосту. 

Також майже на 150 тисяч зменшено фінансування реконструкції Набережної Перемоги і на 60 тисяч ремонт школи №3.

Детальніше із проектом рішення можна ознайомитися в таблиці, яка наведена нижче.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...