App Store Google Play

Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

03.12.2018 16:40
Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

З 17 по 19 грудня дніпрян закликають взяти активну участь у донорській акції до Дня Святого Миколая. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів акції.

Як зазначається, Всеукраїнську акцію організовує Асоціація молодих донорів України. Мета – збір крові для дітей, які лікуються в Дніпропетровському центрі матері та дитини імені професора Руднєва.

«Тема донорства є актуальною, адже постійно діти потребують переливання. Тож всі, хто не мають протипоказань, можуть взяти участь в акції та допомогти дітям. Також ті, чий стан здоров’я не дозволяє здати кров, можуть принести подарунки та підтримати маленьких пацієнтів», - пояснив координатор Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максим Карамушка.

Серед переліку необхідних для дітей речей знаходяться: підгузки, суміші для харчування, іграшки. Крім того, в лікарнях знаходиться покинута батьками малеча, тож їм не буде зайвим одяг, ліки чи додаткові кошти для покращення здоров’я.

Важливо, що акція передбачатиме інтерактивні заходи, подарунки та сертифікати, аби заохотити донорів до постійної допомоги дітям.  

Здати кров дітям спеціально до Дня Святого Миколая  протягом трьох днів можна на базі Дніпропетровській обласній станції переливання крові. Графік роботи з 17 по 19 грудня: в понеділок з 08:00 до 12:00, у вівторок та середу – з 08:00 до 13:00. Всі бажаючі можуть стати донорами в будь-який інший зручний для них день.

«Звісно, існує кластер людей, які є постійними донорами. Однак серед них, на жаль, дуже мало молоді. Тож ми прагнемо, аби молоді люди також відчували соціальну відповідальність. Важливо, щоб ця ініціатива стала постійною», - наголосив лідер руху Workout Денис Мінін.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати життя майже 10 тисяч людей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...