App Store Google Play

Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

03.12.2018 16:40
Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

З 17 по 19 грудня дніпрян закликають взяти активну участь у донорській акції до Дня Святого Миколая. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів акції.

Як зазначається, Всеукраїнську акцію організовує Асоціація молодих донорів України. Мета – збір крові для дітей, які лікуються в Дніпропетровському центрі матері та дитини імені професора Руднєва.

«Тема донорства є актуальною, адже постійно діти потребують переливання. Тож всі, хто не мають протипоказань, можуть взяти участь в акції та допомогти дітям. Також ті, чий стан здоров’я не дозволяє здати кров, можуть принести подарунки та підтримати маленьких пацієнтів», - пояснив координатор Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максим Карамушка.

Серед переліку необхідних для дітей речей знаходяться: підгузки, суміші для харчування, іграшки. Крім того, в лікарнях знаходиться покинута батьками малеча, тож їм не буде зайвим одяг, ліки чи додаткові кошти для покращення здоров’я.

Важливо, що акція передбачатиме інтерактивні заходи, подарунки та сертифікати, аби заохотити донорів до постійної допомоги дітям.  

Здати кров дітям спеціально до Дня Святого Миколая  протягом трьох днів можна на базі Дніпропетровській обласній станції переливання крові. Графік роботи з 17 по 19 грудня: в понеділок з 08:00 до 12:00, у вівторок та середу – з 08:00 до 13:00. Всі бажаючі можуть стати донорами в будь-який інший зручний для них день.

«Звісно, існує кластер людей, які є постійними донорами. Однак серед них, на жаль, дуже мало молоді. Тож ми прагнемо, аби молоді люди також відчували соціальну відповідальність. Важливо, щоб ця ініціатива стала постійною», - наголосив лідер руху Workout Денис Мінін.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати життя майже 10 тисяч людей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...