App Store Google Play

Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Росією

03.12.2018 14:20
Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Росією

Народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Російською Федерацією. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначається, Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, згідно із яким Україна в повному обсязі припиняє дію договору про дружбу з Росією.

"Президент нарешті вніс у ВР законопроект про припинення дії договору про дружбу з Росією. Не окремих положень, як раніше, а всього. Краще пізно, ніж ніколи. Краще очолювати, ніж блокувати стратегічні для нації та держави ініціативи. Підтримую і голосуватиму "за", - зазначає Андрій Денисенко.

Окрім цього, народний депутат сподівається, що під час наступних місяців виборчої кампанії депутати та Президент активізують свою діяльність щодо повномасштабної ліквідації російського впливу в Україні.

"Сподіваюся, ми дочекаємося й того щасливого передвиборчого часу, коли президент та його депутати нарешті розблокують та очолять у парламенті розрив дипломатичних відносин із країною-агресором, зупинення торгівлі, націоналізацію активів окупанта та ліквідацію його п‘ятої колони у медіа та в політиці", - написав Денисенко.

Нагадаємо, що в областях на кордоні з Росією введений воєнний стан після атаки росіян на українські кораблі в Азовському морі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...