App Store Google Play

Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Росією

03.12.2018 14:20
Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Росією

Народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко підтримує ініціативу Президента про розрив стосунків з Російською Федерацією. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначається, Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, згідно із яким Україна в повному обсязі припиняє дію договору про дружбу з Росією.

"Президент нарешті вніс у ВР законопроект про припинення дії договору про дружбу з Росією. Не окремих положень, як раніше, а всього. Краще пізно, ніж ніколи. Краще очолювати, ніж блокувати стратегічні для нації та держави ініціативи. Підтримую і голосуватиму "за", - зазначає Андрій Денисенко.

Окрім цього, народний депутат сподівається, що під час наступних місяців виборчої кампанії депутати та Президент активізують свою діяльність щодо повномасштабної ліквідації російського впливу в Україні.

"Сподіваюся, ми дочекаємося й того щасливого передвиборчого часу, коли президент та його депутати нарешті розблокують та очолять у парламенті розрив дипломатичних відносин із країною-агресором, зупинення торгівлі, націоналізацію активів окупанта та ліквідацію його п‘ятої колони у медіа та в політиці", - написав Денисенко.

Нагадаємо, що в областях на кордоні з Росією введений воєнний стан після атаки росіян на українські кораблі в Азовському морі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...