App Store Google Play

В одному з дитсадків Дніпра після дощів і снігу почав протікати дах

02.12.2018 09:00
В одному з дитсадків Дніпра після дощів і снігу почав протікати дах

У Дніпрі в дитсадку №144, який знаходиться на проспекті Перемоги, 40А, після дощів почав протікати дах. Про це повідомляє Дніроград з посиланням на 11 канал.

Стеля - у мокрих плямах, підлога - заставлена мисками та відрами. Дощі та перший сніг наробили лиха в одній з груп дитячого садка. Покрівля будівлі не витримала примх погоди та почала протікати. 

"Проблема вже третій рік спострерігається, але раніше протікало лише тоді, коли сніг танув. А зараз вже як дощі йдуть", - розповіла вихователька дитячого садка Ольга Євгенівна. 

Батьки малечі забили на сполох - вони переживають за безпеку своїх дітей. Та й волога в приміщенні не на користь здоров'ю. У дитсадку певні — вони подбали про безпеку малечі.

Підлогу, аби не було слизько, вкрили ковдрами, а світ в роздягальні — таки довелося вимкнути.

Аби вирішити проблему, батьки та завідувачка кілька разів звертались до чиновників міськради. Останній раз — у вересні цьогороку. Відгуку  так і не було.

Коли зі стелі потік вже справжній водоспад, у профільному департаменті нарешті звернули увагу на дитсадок. Спільними зусиллями батьків і чиновників вирішили: після обстеження покрівлі фахівцями — місце протікання залатають. Деякі батьки ж особливої віри словам чиновників не ймуть. І обіцяють особисто слідкувати за проведенням ремонту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...