App Store Google Play

Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

01.12.2018 15:00
Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

Відсьогодні, першого грудня, тариф на послуги централізованого опалення і постачання теплової енергії для населення в Павлограду зросте на 22,8%. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «5632».

Як зазначається, відтепер тариф складе 42,52 грн / м2 (замість 34,61 грн за квадратний метр) житлоплощі без приладів обліку теплової енергії та 1746,59 грн / Гкал (замість 1421,74 грн / Гкал) - з приладами обліку. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету в середу, 28 листопада.

Підвищення тарифу на опалення КП «Павлоградтеплоенерго» пояснює зростанням ціни на газ для населення на 23,5%.

«Ми підвищили тариф для населення тільки через подорожчання газу та ніяких інших витрат в нього не вкладали (в тому числі і зростання мінімальної зарплати). За отриманий газ протягом зими «Павлоградтеплоенерго» має розраховуватися перед «Нафтогазом» не менше, ніж на 78%. Тому тепер від рівня оплати населення за послуги опалення буде залежати тепло в будинках. Разом з тим ми до сих пір не отримали від держави близько 11 млн грн компенсації за різницю в тарифах і 2,6 млн грн пільг і субсидій ще за минулий опалювальний сезон (березень 2018 роки)», - пояснила директор КП« Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк.

Комунальники відкоригували тарифи для бюджетних установ та релігійних організацій. Для бюджетників тарифи знизяться на 16,8% (складуть 1724,06 грн / Гкал), а для релігійних організацій - підвищаться на 73,2% (1724,06 грн / Гкал).

«Це пов'язано з тим, що раніше для бюджетних і госпрозрахункових підприємств був коефіцієнт 1,6, для релігійних організацій - 0,5. А з 1 листопада Кабмін встановив єдину ціну для всіх на рівні 6235,51 грн за 1000 метрів кубічних», - додав Микола Вовк.

Раніше повідомлялося, що відсутність номінації на поставку природного газу для КП «Павлоградтеплоенерго» через заборгованість за спожитий природний газ перед Нафтогазом може залишити 100 тисяч мешканців Павлограда без тепла та гарячої води. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...