App Store Google Play

Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

01.12.2018 15:00
Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

Відсьогодні, першого грудня, тариф на послуги централізованого опалення і постачання теплової енергії для населення в Павлограду зросте на 22,8%. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «5632».

Як зазначається, відтепер тариф складе 42,52 грн / м2 (замість 34,61 грн за квадратний метр) житлоплощі без приладів обліку теплової енергії та 1746,59 грн / Гкал (замість 1421,74 грн / Гкал) - з приладами обліку. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету в середу, 28 листопада.

Підвищення тарифу на опалення КП «Павлоградтеплоенерго» пояснює зростанням ціни на газ для населення на 23,5%.

«Ми підвищили тариф для населення тільки через подорожчання газу та ніяких інших витрат в нього не вкладали (в тому числі і зростання мінімальної зарплати). За отриманий газ протягом зими «Павлоградтеплоенерго» має розраховуватися перед «Нафтогазом» не менше, ніж на 78%. Тому тепер від рівня оплати населення за послуги опалення буде залежати тепло в будинках. Разом з тим ми до сих пір не отримали від держави близько 11 млн грн компенсації за різницю в тарифах і 2,6 млн грн пільг і субсидій ще за минулий опалювальний сезон (березень 2018 роки)», - пояснила директор КП« Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк.

Комунальники відкоригували тарифи для бюджетних установ та релігійних організацій. Для бюджетників тарифи знизяться на 16,8% (складуть 1724,06 грн / Гкал), а для релігійних організацій - підвищаться на 73,2% (1724,06 грн / Гкал).

«Це пов'язано з тим, що раніше для бюджетних і госпрозрахункових підприємств був коефіцієнт 1,6, для релігійних організацій - 0,5. А з 1 листопада Кабмін встановив єдину ціну для всіх на рівні 6235,51 грн за 1000 метрів кубічних», - додав Микола Вовк.

Раніше повідомлялося, що відсутність номінації на поставку природного газу для КП «Павлоградтеплоенерго» через заборгованість за спожитий природний газ перед Нафтогазом може залишити 100 тисяч мешканців Павлограда без тепла та гарячої води. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...