App Store Google Play

"Школа геніїв": у Дніпрі відбувся прем'єрний показ фільму про молодь

01.12.2018 21:00
"Школа геніїв": у Дніпрі відбувся прем'єрний показ фільму про молодь

Сьогодні, 1 грудня, в оновленому кінотеатрі Правда Кіно відбувся прем'єрний показ фільму, який знімався у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Фільм є презентацією 15 сезону серіалу "Школа геніїв". У кінотеатрі зібралося чимало людей, серед яких були актери, їх батьки і шанувальники серіалу. На прем'єру також прийшли новенькі учні кіношколи, які вже зараз знімаються у 16 сезоні.

"Кіношкола, в рамках якої знімався серіал, є соціальним проектом. Цікаво спостерігати, як тут щмінюбиься діти, які прийшли скуті і сором'язливі і розкрилися в процесі школи", - розповіла мама молодого актора Світлана Сербіна.

Своїми враженнями поділилися і актори серіалу. Прикметно, що всі були раді такій пригоді у їхньому житті.

"Я вдячний, що мені дали таку можливість - зніматися в серіалі "Школа геніїв". Тут я знайшов багато друзів", - поділився молодий актор Михайло Тимченко. 

Керуючий партнер міжнародного PR-агенства "Фаберже-медіа" Олена Рожко розповіла, що діти спочатку півроку навчалися актерській майстерності, а потім приїжджали сценаристи, придивлялися до дітей і визначали, який їм підібрати типаж. Ще півроку проходили зйомки серіалу, який траслюватиметься на регіональних телеканалах, а також на каналі YouTube.

Режисер "SOVA production studio” Олександр Русецький подякував батькам, які підтримала творчій порив своїх дітей.

"У когось добре виходило, у когось не дуже, але головне - що ви спробували і це вже дуже добре. Тому з прем'єрою вас!", - привітав молодь режисер.

Учнів нагородили сертифікатами про закінчення курсу школи і розпочався фільм. Всі бажаючі незабаром зможуть переглянути фільм та серіал на каналі YouTube та у соцмережах.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...