App Store Google Play

У Дніпрі виготовлять 10 сучасних трамваїв, які потім доставлять до Києва

30.11.2018 17:40
У Дніпрі виготовлять 10 сучасних трамваїв, які потім доставлять до Києва

Тендер на поставку десяти нових трамваїв для Києва виграло підприємство ТОВ “Татра-Юг”, штаб-квартира якого знаходиться у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Ukraine Now у Facebook.

Тендер був оголошений 28 вересня поточного року. Заявки на участь у тендері подали чотири компанії. З них - лише двох допустили до участі в аукціоні ТОВ «Татра-Юг», а також ПрАТ «Київський завод елетротранспорту», так як однією з умов тендеру була заборона на використання комплектуючих, випущених на території країн-агресора.

За підсумками тендера за один трамвайний вагон моделі К1М6 Київ заплатить підприємству “Татра-Юг” майже 43 мільйони гривень. Київський завод електротранспорту за свій вагон виставляв ціну 43,5 мільйони гривень.

Згідно з умовами тендеру 10 трамвайних вагонів Київ повинен отримати у період з 1 грудня 2018 року по 31 грудня 2019 року.

«Татра-Юг» займалася розробкою українського трисекційного трамваю К1М6 протягом двох років, після чого транспорт випробували у Дніпрі, Кам'янському та Києві.

Відмінні риси трамваю - низькі сходинки і місткі вагони. За словами виробника, пасажиромісткість транспорту - 267 осіб. Салон обладнаний ергономічними кріслами і місцями для людей з обмеженою мобільністю. Крім того, у вагоні встановлені кондиціонери, світлодіодне освітлення, вбудована система інформування пасажирів. Також у трамваї передбачено Wi-Fi.

Електротранспорт повністю виготовляється в Україні на виробничих потужностях у Дніпрі.

Раніше повідомлялося, що американська компанія з офісом у Дніпрі бере участь у тендері від NASA.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...