App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

30.11.2018 09:20
У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

Вчора, 29 листопада, у Дніпрі відкрилась Всеукраїнська виставка мистецтва у рамках арт-проекту «Поєднані Дніпром». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця відкриття - Будинку мистецтв.

Як зазначається, вперше художня  виставка «Поєднані Дніпром» була проведена в Будинку мистецтв у 2013 році. З 2014 року виставка стала всеукраїнською. У 2016 році в проекті «Поєднані Дніпром» були представлені творчі пошуки митців з різних міст України та окремих міст Європи в галузі образотворчого, фото- та народного мистецтва.

На думку мистецтвознавця Олени Годенко-Наконечної, цьогоріч експозиція вирізняється масштабом та спектром жанрів мистецтва.

«Проект «Поєднані  Дніпром», започаткований у 2013 році, тому цьогоріч ми фактично святкуємо п’ятирічний ювілей. В назві проекту звучить його ідея – поєднання художників містом та річкою Дніпро. В експозиції виставки представлені роботи художників з різних міст України: Києва, Харкова, Сум, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Бердянська,  Кам’янського та Дніпра, а також з Німеччини та Франції», - пояснила Олена Годенко-Наконечна.

Експозиція включає понад 120 робіт  65 авторів. Більшість робіт – це художні картини, а також графіка та скульптури. Мистецтвознавець підкреслила, що майстри використовували як класичну манеру, так і нові експериментальні техніки.

Всі бажаючи зможуть переглянути виставку протягом місяця з 10:00 до 18:00 (окрім неділі) у Будинку мистецтв за адресою: вулиця Філософська, 23. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...