App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

30.11.2018 09:20
У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

Вчора, 29 листопада, у Дніпрі відкрилась Всеукраїнська виставка мистецтва у рамках арт-проекту «Поєднані Дніпром». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця відкриття - Будинку мистецтв.

Як зазначається, вперше художня  виставка «Поєднані Дніпром» була проведена в Будинку мистецтв у 2013 році. З 2014 року виставка стала всеукраїнською. У 2016 році в проекті «Поєднані Дніпром» були представлені творчі пошуки митців з різних міст України та окремих міст Європи в галузі образотворчого, фото- та народного мистецтва.

На думку мистецтвознавця Олени Годенко-Наконечної, цьогоріч експозиція вирізняється масштабом та спектром жанрів мистецтва.

«Проект «Поєднані  Дніпром», започаткований у 2013 році, тому цьогоріч ми фактично святкуємо п’ятирічний ювілей. В назві проекту звучить його ідея – поєднання художників містом та річкою Дніпро. В експозиції виставки представлені роботи художників з різних міст України: Києва, Харкова, Сум, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Бердянська,  Кам’янського та Дніпра, а також з Німеччини та Франції», - пояснила Олена Годенко-Наконечна.

Експозиція включає понад 120 робіт  65 авторів. Більшість робіт – це художні картини, а також графіка та скульптури. Мистецтвознавець підкреслила, що майстри використовували як класичну манеру, так і нові експериментальні техніки.

Всі бажаючи зможуть переглянути виставку протягом місяця з 10:00 до 18:00 (окрім неділі) у Будинку мистецтв за адресою: вулиця Філософська, 23. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...