App Store Google Play

У Дніпрі нагородили переможців проекту «Best Invest»

30.11.2018 17:00
У Дніпрі нагородили переможців проекту «Best Invest»

Сьогодні, 30 листопада, у ДніпроОДА нагородили переможців конкурсу стартапів «Best Invest». Проекти-переможці - доступний протез для людей з інвалідністю, мобільний додаток з юридичною допомогою та датчик палива для контролю водіїв бензовозів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Проект Best Invest проходить вже другий рік. У цьому сезоні від жителів області надійшло близько 60 заявок на проекти з різноманітних тематик. Проте журі конкурсу ставили акцент на актуальності та соціальному зиску.

"Найкращі задумки допоможемо втілити в життя. Цьогоріч найбільша кількість пропозицій – у сфері виробничих технологій. На другому місці – IT-проекти. Серед них мають попит медійні програми, нові концепції замовлення товарів і послуг онлайн. Не залишилася без ідей і соціальна сфера. Серед пропозицій – сучасні пандуси для людей з обмеженими можливостями, виробництво протезів, сімейні фестивалі", - розповів керівник проекту Best Invest, директор Інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Коломійцев.

Сертифікатами та кубками переможців привітали три команди. Перший стартап - мобільний додаток LexOn, завдяки якому можна отримати юридичні офлайн послуги.

"Спочатку ви замовляєте мобільний додаток. В якому можна обрати ту послугу, яку вам потрібно. Після надходження нової заявки сторона, що надає послуги, отримує повідомлення. Набрані контрактні працівники та замовлення йде тому, хто першим натиснув кнопку прийняття замовлення. Передбачається використання двох окремих додатків або набору функцій для клієнтів і виконавців, адмінпанель", - розповіла автор проекту Юлія.

Другий стартап - інноваційний проект біонічних кінцівок, які слугуватимуть протезом руки для інвалідів. Треті проект - датчик палива для контролю водіїв бензовозів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...