App Store Google Play

Обласний кардіоцентр у Дніпрі обладнали надсучасним ангіографом для діагностики судин та операцій на серці

30.11.2018 09:00
Обласний кардіоцентр у Дніпрі обладнали надсучасним ангіографом для діагностики судин та операцій на серці

Обласний кардіологічний центр у Дніпрі обладнали найсучаснішим ангіографом. Завдяки новітньому обладнанню можна проводити професійну діагностику судин та операції на серці. Апарат придбали коштом Світового банку реконструкції та розвитку, спеціалізоване приміщення обладнала Дніпропетровська ОДА. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці будь-якого населеного пункту мають право на якісні медичні послуги – на цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо комфортні сучасні умови. Обласним коштом оновлюємо устаткування, проводимо реконструкцію відділень. Відчуваємо підтримку й міжнародних партнерів. Разом зі Світовим банком відкриваємо в регіоні нові амбулаторії, закуповуємо в лікарні новітнє обладнання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Обласний кардіологічний центр обладнали найсучаснішим ангіографом.

Сучасним ангіографом обладнали обласний кардіоцентр у Дніпрі. Canon Infinix-8000 – апарат нового покоління. Він дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин серця, мозку, нирок і всіх відділів аорти, допомагає чітко визначити область ураження та причину виникнення патології.

«Раніше ми могли допомагати лише хворим із судинними захворюваннями серця. Для обстеження ж інших органів – направляли в лікарню Мечникова. Тепер комплексне обстеження можна провести тут, на місці, і за один сеанс. Найважливіше – завдяки цьому обладнанню будемо поліпшувати стан здоров’я та рятувати життя пацієнтів», – розказала директор закладу Олена Лугова.

  Він дозволяє проводити дослідження судин...

За словами медиків, два ангіографи, які є в закладі, донедавна працювали в цілодобовому режимі за різними напрямками. Тепер один з них виділили винятково під екстрену допомогу при інфарктах.

«Ангіограф не обмежений вагою пацієнта і здатний витримати більше 200 кг. Це важливо з точки зору навантаження на платформу при реанімації хворого. Сучасний апарат дозволяє синхронно працювати двом бригадам медиків – хірургам і реаніматологам», – розказав завідувач відділення ренгненендоваскуляторної хірургії  Дмитро Корнілов. 

 ... завдяки ньому можна встановлювати стенти.

Новий апарат покликаний лікувати інфаркти та інсульти, завдяки ньому можна встановлювати стенти. Ще одна з переваг – моделювання 3D зображення органів: це спрощуватиме роботу судинних хірургів.

«Це найсучасніше обладнання в області для діагностики та оперативних утручань. Крім того, цьогоріч витратні матеріали для коронарографії та стентування обійшлися обласному бюджету у 60 млн грн. Жодна область не виділяє стільки коштів на лікування серцево-судинних захворювань», – наголосила директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк. 

Для пацієнтів нове обладнання нешкідливе: рівень опромінення дозволяє обстежувати навіть дітей.

Ще одна з переваг – моделювання 3D зображення органів

«Загалом цьогоріч обласним коштом закупили 44 одиниці обладнання на суму майже 200 млн грн. Прагнемо, аби мешканці області не їхали за якісною медичною допомогою у столицю чи за кордон, а отримували її вдома», – акцентував радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

У 2017-му для лікарень Дніпропетровщини придбали близько півсотні одиниць обладнання. Серед них – ангіографи, томографи, апарати штучного дихання, інкубатори для новонароджених.

Ангіографія – метод спеціального рентгенологічного дослідження судин різних органів. Він дозволяє точно оцінити структуру судин різного калібру, виявити зони звуження, порушення кровообігу, аномалії розвитку і патологію, діагностувати новоутворення.

Ангіографія найчастіше застосовується в кардіології, неврології та судинній хірургії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...