App Store Google Play

Дніпрян запрошують на концерт київського симфонічного оркестру

30.11.2018 18:30
Дніпрян запрошують на концерт київського симфонічного оркестру

У Дніпрі відбудеться концерт київського симфонічного оркестру і хору під керівництвом канадського диригента Веса Дженсена. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів.

Як зазначається, київський симфонічний оркестр та хор представляє музична місія України-Канади. Організаторами заходу у Дніпрі виступили Дніпропетровське обласне Об'єднання Українських Церков ХВЄ, «Рух Реформації» та центральна церква ЄХБ.

Прикметно, що музичні композиції виконуватимуться українською мовою. У програмі концерту два твори Франца Йозефа Гайдна – «Створення світу» та «Месія».

«Канадцям подобається все те, що й українцям: свобода, борщ, сім’я. Власне концерт і оспівує ці складові. Глядачі, які прийдуть на концерт відчують красу та любов. Тож приходьте всі, щоб разом насолодитися музикою разом», - запросив дніпрян художній керівник та диригент з Канади Вес Дженсен.

Концерт за твором «Створення світу» відбудеться 8 грудня о 18:00. Солісти: Тетяна Ганіна, Олеся Люба, Сергій Бортник, Денис Жданов, Дмитро Агеєв.

Концерт за твором «Месія» відбудеться 9 грудня о 14:00. Солісти: Тетяна Ганіна, Анжеліна Швачка, Сергій Бортник, Денис Жданов, Дмитро Агеєв.

Обидва концерти відбудуться у Дніпропетровській філармонії ім. Л.Б. Когана за адресою: Воскресенська, 6. Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпровській філармонії ім. Л.Когана відбувся концерт академічного симфонічного оркестру під керівництвом американського диригента Теодора Кучара.                                              

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...