App Store Google Play

Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

29.11.2018 19:30
Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

Відомий український філолог, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій, підручників і експрес-уроків - Олександр Авраменко відвідав Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - тисячної зали ДніпроОДА.

У рамках візиту відбулася творча зустріч із педагогами різних навчальних закладів Дніпропетровської області. Майстер-клас був присвячений культурі мовлення. Під час нього Олександр Авраменко розповів, як можна покращити свою розмовну українську.

"Ми маємо на сьогодні зробити так, аби учні відчули справжню потребу у вивченні мови, - наголосив Олександр Авраменко, - Я знаю що вчителі, хай якими вони не були б відкритими зараз, не являються повністю консервативними, і це добре. Бо оця "концервація" береже традицію отих викликів, які існують в суспільстві і з політичного і з економічного міркувань".

Також він зазначив, що аудиторія (вчителі) доволі скептично сприймає взаємодію з учнями через соціальні мережі. 

"Не всі педагоги взагалі користуються соціальними мережами. Не всі з них сьогодні можуть взяти гаджет чи комп'ютер і працювати в ньому, особливо люди старшого віку. Тому деякі з них сприймають це скептично, і не сприймають це за серйозне навчання", - додав Олександр.

На думку філолога, найкраще виходить вивчити мову, і взагалі вивчати будь-що - маючи мотивацію.

Майстер-клас пройшов легко, невимушено, з доречними жартами й цікавими прикладами. Наприкінці зустрічі всі бажаючі могли поставити питання Олександрові, а також отримати автограф і сфотографуватися.

Зазначимо, що завтра у приміщенні ДніпроОДА відбудеться ще одна зустріч з Олександром Авраменко, але вже із старшокласниками нашої області. Темою обговорення буде ЗНО - філолог розкриє секрети успішної підготовки до екзамену. Окрім цього, можна буде почути історії з реального життя, історії публічних людей на яких орієнтуються учні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...