App Store Google Play

Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

29.11.2018 19:30
Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

Відомий український філолог, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій, підручників і експрес-уроків - Олександр Авраменко відвідав Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - тисячної зали ДніпроОДА.

У рамках візиту відбулася творча зустріч із педагогами різних навчальних закладів Дніпропетровської області. Майстер-клас був присвячений культурі мовлення. Під час нього Олександр Авраменко розповів, як можна покращити свою розмовну українську.

"Ми маємо на сьогодні зробити так, аби учні відчули справжню потребу у вивченні мови, - наголосив Олександр Авраменко, - Я знаю що вчителі, хай якими вони не були б відкритими зараз, не являються повністю консервативними, і це добре. Бо оця "концервація" береже традицію отих викликів, які існують в суспільстві і з політичного і з економічного міркувань".

Також він зазначив, що аудиторія (вчителі) доволі скептично сприймає взаємодію з учнями через соціальні мережі. 

"Не всі педагоги взагалі користуються соціальними мережами. Не всі з них сьогодні можуть взяти гаджет чи комп'ютер і працювати в ньому, особливо люди старшого віку. Тому деякі з них сприймають це скептично, і не сприймають це за серйозне навчання", - додав Олександр.

На думку філолога, найкраще виходить вивчити мову, і взагалі вивчати будь-що - маючи мотивацію.

Майстер-клас пройшов легко, невимушено, з доречними жартами й цікавими прикладами. Наприкінці зустрічі всі бажаючі могли поставити питання Олександрові, а також отримати автограф і сфотографуватися.

Зазначимо, що завтра у приміщенні ДніпроОДА відбудеться ще одна зустріч з Олександром Авраменко, але вже із старшокласниками нашої області. Темою обговорення буде ЗНО - філолог розкриє секрети успішної підготовки до екзамену. Окрім цього, можна буде почути історії з реального життя, історії публічних людей на яких орієнтуються учні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...