App Store Google Play

Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

29.11.2018 19:30
Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

Відомий український філолог, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій, підручників і експрес-уроків - Олександр Авраменко відвідав Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - тисячної зали ДніпроОДА.

У рамках візиту відбулася творча зустріч із педагогами різних навчальних закладів Дніпропетровської області. Майстер-клас був присвячений культурі мовлення. Під час нього Олександр Авраменко розповів, як можна покращити свою розмовну українську.

"Ми маємо на сьогодні зробити так, аби учні відчули справжню потребу у вивченні мови, - наголосив Олександр Авраменко, - Я знаю що вчителі, хай якими вони не були б відкритими зараз, не являються повністю консервативними, і це добре. Бо оця "концервація" береже традицію отих викликів, які існують в суспільстві і з політичного і з економічного міркувань".

Також він зазначив, що аудиторія (вчителі) доволі скептично сприймає взаємодію з учнями через соціальні мережі. 

"Не всі педагоги взагалі користуються соціальними мережами. Не всі з них сьогодні можуть взяти гаджет чи комп'ютер і працювати в ньому, особливо люди старшого віку. Тому деякі з них сприймають це скептично, і не сприймають це за серйозне навчання", - додав Олександр.

На думку філолога, найкраще виходить вивчити мову, і взагалі вивчати будь-що - маючи мотивацію.

Майстер-клас пройшов легко, невимушено, з доречними жартами й цікавими прикладами. Наприкінці зустрічі всі бажаючі могли поставити питання Олександрові, а також отримати автограф і сфотографуватися.

Зазначимо, що завтра у приміщенні ДніпроОДА відбудеться ще одна зустріч з Олександром Авраменко, але вже із старшокласниками нашої області. Темою обговорення буде ЗНО - філолог розкриє секрети успішної підготовки до екзамену. Окрім цього, можна буде почути історії з реального життя, історії публічних людей на яких орієнтуються учні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...