App Store Google Play

Від Філатова вимагають збільшити фінансування ОСББ та ЖБК Дніпра до справедливих 120 тисяч грн

29.11.2018 12:40
Від Філатова вимагають збільшити фінансування ОСББ та ЖБК Дніпра до справедливих 120 тисяч грн

Представники Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім” звернулися до міського голови Бориса Філатова з вимогою збільшити фінансування з міського бюджету для об`єднань та кооперативів Дніпра до справедливих 120 мільйонів гривень. Про це повідомив голова правління Асоціації взаємодії ОСББ і ЖБК "Наш дім" Павло Хобот на своїй сторінці у Facebook.

Представники Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім” пояснили, що звертаються до міського голови, адже депутати вже не підтримали петицію про збільшення фінансування Програми сприяння діяльності ОСББ та ЖБК.

«Від імені майже 1 350 об`єднань та кооперативів Дніпра просимо вас передбачити в міському бюджеті наступного року 120 мільйонів гривень на ремонти наших будинків. Чому саме 120 мільйонів? Тому що ця сума відповідає частці ОСББ та ЖБК в багатоквартирній забудові міста, яка складає понад 20%, і тому що стільки ж закладено в самій Програмі, автором якої Ви є», - йдеться у зверненні.

Представники об`єднань та кооперативів Дніпра пропонують справедливо перерозподілити 575 мільйонів гривень для титульних ремонтів “жеківських” будинків і таким чином отримати ці кошти для ОСББ та ЖБК.

«Співвласники будинків ОСББ та ЖБК не прохають подачок, а вимагають справедливості та рівноправного партнерства», - наголосили члени Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім”.

Крім письмового та відео-звернення, співвласники будинків додали сім аргументів за збільшення фінансування Програми сприяння діяльності ОСББ та ЖБК у 2019 році.  

Нагадаємо, що четвертого листопада, петиція співвласників ОСББ/ЖБК/ОК з проханням збільшити фінансування з міського бюджету Дніпра у 2019 році до 120 мільйонів гривень набрала необхідну тисячу голосів.

Після цього робоча група розглянула її на закритому засіданні. У результаті - протокол направили з рекомендацією міському голові, щоб він доручив Департаменту житлового господарства та Департаменту місцевого самоврядування вивчити можливість виділення 120 млн. грн., а потім ще розглянути бюджетній комісії.

21 листопада під час пленарного засідання депутати міськради поставили умову, що кошти на підтримку ОСББ будуть збільшені у разі, якщо за підсумками першого півріччя 2019 року буде освоєно не менш ніж 60% від суми, яку нададуть. Фактично вони залишили ті ж 15 мільйонів, які надавали раніше. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...