App Store Google Play

У Дніпрі нагородили кращих молодих вчених області

29.11.2018 14:40
У Дніпрі нагородили кращих молодих вчених області

Сьогодні, 29 листопада, у Дніпрі підбили підсумки трьох щорічних обласних конкурсів та урочисто нагородили їх переможців, молодих вчених Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград із місця події, Департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

На заході зібралися представники вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів усієї області. Усього взяли участь більше 120 молодих вчених, з них - кращими стали 40 науковців. Переможців обирали у номінаціях “Кращий молодий вчений”, “Краща рада молодих вчених”, а також “Молоді вчені - Дніпропетровщині”.

“Насправді це унікальна подія та унікальні конкурси, тому що лише у Дніпропетровській області наявна така підтримка молодим вченим. Цього року в конкурсах взяла участь достатня кількість учасників. Наприклад, лише на матеріальне заохочення ми мали подання від 47 претендентів, які конкурсна комісія опрацьовувала та заслуховувала на публічному захисті два дні поспіль”, - прокоментувала начальниця управління науки вищої та професійно-технічної освіти та науки ДніпроОДА Любов Кравченко.

Результатом конкурсу “Кращий молодий вчений” стала систематична робота молодих науковців над своєю проблематикою. Щороку з них обирається 12 кращих у чотирьох напрямках: економічному, медичному (біологічному), гуманітарному та технічному.

Краща рада молодих вчених оцінювалась за здобутками колективів молодих науковців, які працюють у закладах вищої освіти та науково-дослідних установах, за рахунок проведення заходів, організацій конференцій, форумів, круглих столів. Сьогодні обрали трьох переможців, які отримали подарунки у вигляді телевізорів.

“Молоді вчені - Дніпропетровщині” - це підготовлені проекти молодих науковців, які реалізують за кошти, отримані на урочистому нагородженні. Сьогодні 25 переможців цього конкурсу отримали матеріальне заохочення на впровадження своїх ідей у розмірі від 30 до 46 тисяч гривень.

“Майже всі з цих актуальних для нашого регіону робіт вже готові до наукового впровадження та реалізації їх на практиці. Багато з них є дійсно фундаментальними. Вони підвищують рівень наукової значущості нашої області”, - зазначив голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області Олександр Іжболдін.

Раніше повідомлялося, що молоді вчені Дніпра розробили систему створення нешкідливих підприємств.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...