App Store Google Play

Шахраї оформили десятки фіктивних компаній і кредитів на працівників дніпровської фірми

29.11.2018 13:20
Шахраї оформили десятки фіктивних компаній і кредитів на працівників дніпровської фірми

Протягом останніх двох років колишні працівники компанії "СеверОК" виявили, що на їхні імена були відкриті десятки фіктивних фірм та оформлені кредити в різних установах, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають жертви шахраїв, фірми були зареєстровані в 2016 році. Вже на початку 2017 року до них почали надходити повідомлення з податкових та банків про необхідність сплати заборгованості та штрафів.

"Мені прийшло повідомлення про необхідність сплатити податкову заборгованість фірми, в якій я начебто є засновником. Я звернулася із заявою до поліції. Було відкрито кримінальне провадження, але вже два роки воно переходить з однієї інстанції в іншу", - розповіла постраждала Тетяна Журавель.

Наразі справа передача в Київ, адже більша частина фіктивних компаній зареєстрована в Києво-Святошинському районі столиці.

Загалом від дій шахраїв наразі постраждали понад 30 осіб, які працювали в СеверОК.

Адвокат Василь Підлужний зазначає, що наразі є два виходи із ситуації. Жертвам треба або тиснути на правоохоронні органи аби ті проводили глобальне розслідування махінацій, або звертатися до суду і відстоювати свою позицію. Втім, у разі звернення до суду, постраждалим необхідно залучати значні ресурси і втратити доволі багато часу аби витребувати усі документи фіктивних компаній через судову систему.

Як сталося, що від шахраїв постраждали працівники саме однієї компанії, ніхто не знає. Втім, очевидно, що без доступу до паспортних даних і зв'язків у Києві цього зробити було неможливо.

За два роки слідства жодного рішення по кримінальним справам винесено не було. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....