App Store Google Play

На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

29.11.2018 17:20
На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

Сьогодні, 29 листопада, у приміщенні ДніпроОДА пройшла Рада регіонального розвитку Дніпропетровщини. Головною метою заходу було створення перспективного плану розвитку усіх територій та населених пунктів області на 2019-2021 роки. Саме тому на захід були запрошені голови ОТГ та місцеве керівництво сіл та селищ області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За інформацією, державна підтримка громад за останні роки зросла у 40 разів. За ініціативою жителів та співфінансуванням з обласним та державним бюджетами у громадах області було реалізовано чимало проектів, серед яких збудовано 5 дитячих садочків з нуля, ще 51 дитсадок відремонтовано, відновлено 500 комунальних доріг всією областю.

Крім того, було збудовано 20 стадіонів з професійним покриттям у найвіддаленіших куточках Дніпропетровщини. Також повністю реконструюються 30 шкіл, серед яких Солонянська та Петриківська опорна школи визнані показовими для всієї України.

За повідомленням, три останні роки з бюджетів усіх рівнів на розвиток Дніпропетровщини було витрачено близько одного мільярда доларів.

«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів і на наступні роки, аби всі заклади, всі дороги, на всій території області відповідали високим стандартам», - зазначив під час засідання радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.  

За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом громади мають надати свої пропозиції щодо перспективного плану розвитку області ще на наступні три роки. Вже у лютому 2019 близько 300 громадських слухань має відбутися у всіх куточках Дніпропетровщини, аби звітувати про конкретні проекти перспективного плану перед жителями громад.

Раніше повідомлялося, що На сьогодні в Дніпропетровській області створено 61 громаду. Загалом перспективний план передбачає створення 87 ОТГ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...