App Store Google Play

На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

29.11.2018 17:20
На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

Сьогодні, 29 листопада, у приміщенні ДніпроОДА пройшла Рада регіонального розвитку Дніпропетровщини. Головною метою заходу було створення перспективного плану розвитку усіх територій та населених пунктів області на 2019-2021 роки. Саме тому на захід були запрошені голови ОТГ та місцеве керівництво сіл та селищ області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За інформацією, державна підтримка громад за останні роки зросла у 40 разів. За ініціативою жителів та співфінансуванням з обласним та державним бюджетами у громадах області було реалізовано чимало проектів, серед яких збудовано 5 дитячих садочків з нуля, ще 51 дитсадок відремонтовано, відновлено 500 комунальних доріг всією областю.

Крім того, було збудовано 20 стадіонів з професійним покриттям у найвіддаленіших куточках Дніпропетровщини. Також повністю реконструюються 30 шкіл, серед яких Солонянська та Петриківська опорна школи визнані показовими для всієї України.

За повідомленням, три останні роки з бюджетів усіх рівнів на розвиток Дніпропетровщини було витрачено близько одного мільярда доларів.

«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів і на наступні роки, аби всі заклади, всі дороги, на всій території області відповідали високим стандартам», - зазначив під час засідання радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.  

За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом громади мають надати свої пропозиції щодо перспективного плану розвитку області ще на наступні три роки. Вже у лютому 2019 близько 300 громадських слухань має відбутися у всіх куточках Дніпропетровщини, аби звітувати про конкретні проекти перспективного плану перед жителями громад.

Раніше повідомлялося, що На сьогодні в Дніпропетровській області створено 61 громаду. Загалом перспективний план передбачає створення 87 ОТГ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...