App Store Google Play

На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

29.11.2018 17:20
На Раді регіонального розвитку обговорили майбутні проекти ОТГ Дніпропетровщини

Сьогодні, 29 листопада, у приміщенні ДніпроОДА пройшла Рада регіонального розвитку Дніпропетровщини. Головною метою заходу було створення перспективного плану розвитку усіх територій та населених пунктів області на 2019-2021 роки. Саме тому на захід були запрошені голови ОТГ та місцеве керівництво сіл та селищ області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За інформацією, державна підтримка громад за останні роки зросла у 40 разів. За ініціативою жителів та співфінансуванням з обласним та державним бюджетами у громадах області було реалізовано чимало проектів, серед яких збудовано 5 дитячих садочків з нуля, ще 51 дитсадок відремонтовано, відновлено 500 комунальних доріг всією областю.

Крім того, було збудовано 20 стадіонів з професійним покриттям у найвіддаленіших куточках Дніпропетровщини. Також повністю реконструюються 30 шкіл, серед яких Солонянська та Петриківська опорна школи визнані показовими для всієї України.

За повідомленням, три останні роки з бюджетів усіх рівнів на розвиток Дніпропетровщини було витрачено близько одного мільярда доларів.

«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів і на наступні роки, аби всі заклади, всі дороги, на всій території області відповідали високим стандартам», - зазначив під час засідання радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.  

За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом громади мають надати свої пропозиції щодо перспективного плану розвитку області ще на наступні три роки. Вже у лютому 2019 близько 300 громадських слухань має відбутися у всіх куточках Дніпропетровщини, аби звітувати про конкретні проекти перспективного плану перед жителями громад.

Раніше повідомлялося, що На сьогодні в Дніпропетровській області створено 61 громаду. Загалом перспективний план передбачає створення 87 ОТГ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...