App Store Google Play

Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

29.11.2018 08:00
Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

Вчора, 28 листопада, в Дніпрі відбувся тренінг за участі фахівців з антикорупційної діяльності. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Організаторами заходу виступив Центр політико-правових реформ, члени якого займаються вдосконаленням системи державного управління в різних сферах, зокрема і в сфері антикорупційної діяльності.

Як зазначив експерт Антон Марчук, корупційні ризики виникають не лише через бажання посадової особи одержати неправомірну вигоду, а і через те, що в самому законодавстві закладаються передумови виникнення корупційної складової в діяльності певних органів.

Задля цього Центр політико-правових реформ проводить постійний антикорупційний аналіз нормативно-правових актів, що і було презентовано для учасників тренінгу.

Окрім цього, досвідом виявлення і боротьби з корупцією поділився і член організації «Громадський контроль» Денис Баранець. Він ознайомив присутніх із можливостями аналітичних платформ, завдяки яким можна контролювати публічні закупівлі. Денис Баранець також зазначив, що наразі в законодавстві існують певні прогалини, які недоброчесні чиновники використовують задля маніпуляцій з бюджетними коштами.

Участь у тренінгу взяли дніпрвоські громадські діячі, члени ОСББ та інших організацій, яким цікаво контролювати чиновників.

Нагадаємо, раніше дніпрян навчали, як створити органи самоорганізації населення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...