App Store Google Play

Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

29.11.2018 08:00
Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

Вчора, 28 листопада, в Дніпрі відбувся тренінг за участі фахівців з антикорупційної діяльності. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Організаторами заходу виступив Центр політико-правових реформ, члени якого займаються вдосконаленням системи державного управління в різних сферах, зокрема і в сфері антикорупційної діяльності.

Як зазначив експерт Антон Марчук, корупційні ризики виникають не лише через бажання посадової особи одержати неправомірну вигоду, а і через те, що в самому законодавстві закладаються передумови виникнення корупційної складової в діяльності певних органів.

Задля цього Центр політико-правових реформ проводить постійний антикорупційний аналіз нормативно-правових актів, що і було презентовано для учасників тренінгу.

Окрім цього, досвідом виявлення і боротьби з корупцією поділився і член організації «Громадський контроль» Денис Баранець. Він ознайомив присутніх із можливостями аналітичних платформ, завдяки яким можна контролювати публічні закупівлі. Денис Баранець також зазначив, що наразі в законодавстві існують певні прогалини, які недоброчесні чиновники використовують задля маніпуляцій з бюджетними коштами.

Участь у тренінгу взяли дніпрвоські громадські діячі, члени ОСББ та інших організацій, яким цікаво контролювати чиновників.

Нагадаємо, раніше дніпрян навчали, як створити органи самоорганізації населення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...