App Store Google Play

Валентин Наливайченко презентував у Дніпрі план відновлення миру

28.11.2018 17:20
Валентин Наливайченко презентував у Дніпрі план відновлення миру

Сьогодні, 28 листопада, у рамках національного туру Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» відвідав місто Дніпро та презентував план відновлення миру в Україні, передає Дніпроград.

План відновлення миру пана Наливайченка складається з трьох етапів. Перший – гуманітарний.

"План включає, зокрема першочергові гуманітарні дії. Ми маємо звільнити українських політв’язнів, заручників та розшукати зниклих безвісти. У плані відновлення миру має з’явитися Національний центр звільнення заручників, який наполягатиме на звільненні людей і розшуку зниклих безвісти. Такий центр має бути створений спільно із громадськими організаціями та волонтерами", - розповів Валентин Наливайченко.

Другий етап - дієва Міжнародна угода для відновлення миру та деокупації усіх тимчасово окупованих територій України. 

"Ані Мінські перемовини, ані Будапештський меморандум не працює. Досі не вирішене ключове питання — виведення з окупованих територій військ агресора та спецслужб Російської Федерації. Тому я пропоную нову Міжнародну угоду з деокупації та відновлення територіальної цілісності України. Важливо, щоб сторонами угоди були наші ключові міжнародні союзники - США та країни-члени ЄС. А ще – створення міжнародного економічного фонду для відновлення життя на територіях, які будуть деокупованими", - зазначив політик.

Третій етап, на якому і збудований план відновлення миру – це Національний план дій з відновлення економіки і посилення обороноздатності України. Також повна мобілізація усіх державних установ і виключення подвійних стандартів, коли підприємства продовжують співпрацювати з Росією. І чи не найголовніше – жорстке знищення корупції по всій вертикалі влади.

"Це запуск українських підприємств з прямими оборонними замовленнями від уже нового уряду, виплата зарплат українцям та відновлення економіки. Наступна складова плану – це безумовне знищення корупції, не боротьба, не переконання, а знищення – раз і назавжди. Не може бути корупція у владі ні за яких умов", - зазначив Валентин Наливайченко.

Підсумовуючи політик розповів, що із цим планом, який включає звільнення політв’язнів та заручників, Міжнародну угоду з відновлення миру та Національний план захисту країни, лідер Руху “Справедливість” йде в президенти.

Також Валентин Наливайченко прокоментував введений в Україні воєнний стан.

"Цього тижня я відвідав міста Дніпро та Запоріжжя. В міста, де підприємства чекають, коли нарешті тут з’явиться уряд. Коли не тільки буде оголошений воєнний стан, але і з’являться оборонні замовлення. В цьому головні обов’язки уряду, коли оголошують воєнний стан. необхідно запускати оборонні підприємства нашої держави", — прокоментував політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...