App Store Google Play

Валентин Наливайченко презентував у Дніпрі план відновлення миру

28.11.2018 17:20
Валентин Наливайченко презентував у Дніпрі план відновлення миру

Сьогодні, 28 листопада, у рамках національного туру Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» відвідав місто Дніпро та презентував план відновлення миру в Україні, передає Дніпроград.

План відновлення миру пана Наливайченка складається з трьох етапів. Перший – гуманітарний.

"План включає, зокрема першочергові гуманітарні дії. Ми маємо звільнити українських політв’язнів, заручників та розшукати зниклих безвісти. У плані відновлення миру має з’явитися Національний центр звільнення заручників, який наполягатиме на звільненні людей і розшуку зниклих безвісти. Такий центр має бути створений спільно із громадськими організаціями та волонтерами", - розповів Валентин Наливайченко.

Другий етап - дієва Міжнародна угода для відновлення миру та деокупації усіх тимчасово окупованих територій України. 

"Ані Мінські перемовини, ані Будапештський меморандум не працює. Досі не вирішене ключове питання — виведення з окупованих територій військ агресора та спецслужб Російської Федерації. Тому я пропоную нову Міжнародну угоду з деокупації та відновлення територіальної цілісності України. Важливо, щоб сторонами угоди були наші ключові міжнародні союзники - США та країни-члени ЄС. А ще – створення міжнародного економічного фонду для відновлення життя на територіях, які будуть деокупованими", - зазначив політик.

Третій етап, на якому і збудований план відновлення миру – це Національний план дій з відновлення економіки і посилення обороноздатності України. Також повна мобілізація усіх державних установ і виключення подвійних стандартів, коли підприємства продовжують співпрацювати з Росією. І чи не найголовніше – жорстке знищення корупції по всій вертикалі влади.

"Це запуск українських підприємств з прямими оборонними замовленнями від уже нового уряду, виплата зарплат українцям та відновлення економіки. Наступна складова плану – це безумовне знищення корупції, не боротьба, не переконання, а знищення – раз і назавжди. Не може бути корупція у владі ні за яких умов", - зазначив Валентин Наливайченко.

Підсумовуючи політик розповів, що із цим планом, який включає звільнення політв’язнів та заручників, Міжнародну угоду з відновлення миру та Національний план захисту країни, лідер Руху “Справедливість” йде в президенти.

Також Валентин Наливайченко прокоментував введений в Україні воєнний стан.

"Цього тижня я відвідав міста Дніпро та Запоріжжя. В міста, де підприємства чекають, коли нарешті тут з’явиться уряд. Коли не тільки буде оголошений воєнний стан, але і з’являться оборонні замовлення. В цьому головні обов’язки уряду, коли оголошують воєнний стан. необхідно запускати оборонні підприємства нашої держави", — прокоментував політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...