App Store Google Play

У Дніпрі за 6,3 мільйонів сумнівна фірма побудує творчий простір для дітей

28.11.2018 18:30
У Дніпрі за 6,3 мільйонів сумнівна фірма побудує творчий простір для дітей

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради розіграв тендер на послуги капітального ремонту елементів благоустрою в районі Палацу творчості дітей та юнацтва за адресою вулиця Юрія Кондратюка 17А. Згідно якого 6,3 мільйона гривень отримала ТОВ "БК "Еталон-2010". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro. 

Біля Палацу творчості дітей та юнацтва за 6,3 млн бюджетних гривень підрядник має створити своєрідний творчий простір. Який включає будівництво сцени, прожекторів та огорожі. Неподалік облаштують лавиці, невеликий фонтан та тренажерний майданчик, зокрема різні турніки та орбітреки. 

Також довкола простору будуть видалені дерева та кущі та покладене асфальтне покриття. Натомість мають висадити саджанці ялини, клену, барбарису, газонну траву та багаторічні квітники.

Переможцями аукціону стала фірма ТОВ "БК "Еталон-2010", яка за останній час встигла виграти низку тендерів на загальну суму понад 38 млн.грн, причому левова їх частка – тендери Департаменту гумполітики.

Проте зазначимо, що Дніпровська міська рада наразі судиться із ТОВ "БК "Еталон-2010". Зокрема, у судовому рішенні зазначається, що окремі особи комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради з метою одержання неправомірної вигоди зловживали службовим становищем під час укладання договорів та виконання робіт за бюджетні кошти, що спричинило тяжкі наслідки.

Керівника ТОВ «Будівельна компанія «Еталон-2010» звинувачують за ч.4 ст. 191 – привласнення або розтрата майна. Втім, керівник у червні 2018 стала колишньою – компанія змінила власника, керівника і юридичну адресу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...