App Store Google Play

Суддя Жовтневого суду Дніпра у зверненні посилається на "конституцію ДНР"

28.11.2018 20:00
Суддя Жовтневого суду Дніпра у зверненні посилається на "конституцію ДНР"

Суддя Жовтневого суду Дніпра і кандидат на посаду судді Верховного Суду України Вікторія Батманова визнає «конституцію» терористичної організації ДНР. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Відкритий».

Як зазначається, 2007 року Вікторію Батманову призначили суддею Куйбишевського районного суду міста Донецька. Незабаром вона стала головою суду. У 2013 році Постановою Верховної Ради України її призначили на посаду судді безстроково. Після початку бойових дій на Сході України указом Президента Вікторію Батманову перевели на посаду Жовтневого районного суду міста Дніпро.

У 2016 році після смерті матері Вікторії, Ірина Батманової, постало питання про спадщину. Коли мати була жива, вона все переписала на дочку. Співмешканець матері Віктор Нікітін не заперечував, попросив тільки залишити йому будинок в Донецьку. Але Вікторія Батманова віддавати будинок не захотіла.

У боротьбі за спадок суддя вважає за можливе звертатися до органів влади так званої «ДНР» з проханням продовжити їй термін прийняття спадщини. У своїй заяві вона посилається на «Конституцію Донецької Народної Республіки» і на «Тимчасовий порядок здійснення цивільного судочинства, затвердженого наказом Голови Верховного Суду Донецької Народної Республіки». Зробила це суддя в позовній заяві до «Ворошиловського міжрайонного суду міста Донецька Донецької Народної Республіки».

Таким чином, Вікторія Батманова, будучи суддею держави, чия територія окупована терористами з організації ДНР за підтримки Російської Федерації, звертається до цих терористів, в створений ними суд. За Конституцією України такий суд просто не може існувати. 124 стаття Конституції визначає, що правосуддя в Україні здійснюють виключно державні суди.

Раніше повідомлялося, що суддя Бабушкінського районного суду Дніпра Андрій Леонов відмовився судити терористів ЛНР, які звинувачуються у вчиненні терористичного акту в рамках справи про збитий літак ІЛ-76.

Теги: суддя, ДНР, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...