App Store Google Play

Розвиток медицини, підвищення зарплат і реконструкція водоводу : у Дніпрі розподілили бюджетні кошти

28.11.2018 13:40
Розвиток медицини, підвищення зарплат і реконструкція водоводу : у Дніпрі розподілили бюджетні кошти

Підвищення заробітної плати з нарахуваннями, закінчення реконструкцій, продовження нових ремонтів та будівництва в області – такі рішення приймала бюджетна комісія на черговому засіданні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Наприкінці бюджетного року профільна комісія облради вносила нові уточнення щодо напрямків фінансування на Дніпропетровщині.

Значна сума, а саме – 73 904 400 грн державної субвенції, поповнила обласну казну.

З цих грошей основна частина була спрямована на розвиток медичної галузі.

6 306 200 грн - на придбання медикаментів з метою лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу;  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад виділили 59 008 600 грн (39 348 200 грн – на забезпечення оплати праці з нарахуваннями, у тому числі 9 348 200 грн - на оплату праці з нарахуваннями працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та 12 000 000 грн - на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет); відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 8 400 000 грн.

Також депутати обласної ради проголосували і за виділення коштів з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Зокрема, 5 000 000 грн піде на реконструкцію і модернізацію мереж зрошувальних систем на землях, які знаходяться на території Чумаківської сільської ради, 2 490 000 грн - на покращення матеріально-технічної бази, придбання основних засобів для комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, 300 000 грн - на придбання обладнання та техніки для театру ім. Т.Г.Шевченка, 60 000 грн - на покращення матеріально-технічної бази, основних засобів для КП „Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат”.

За рахунок місцевих бюджетів обласний поповнився на 10 100 000 грн, з яких більша частина пішла на розвиток територій - будівництво міського парку у м. Вільногірськ.

У сфері соцзахисту - за рахунок економії коштів 1 040 700 грн виділили для інтернатних закладів системи соціального захисту на придбання м’якого інвентарю зимового асортименту та для Дніпропетровського геріатричного пансіонату на проведення поточного ремонту покрівлі.

У сфері освіти за рахунок економії коштів бюджету протягом року 10 348 600 грн спрямували у тому числі на:

  • забезпечення заробітної плати з нарахуваннями вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації - 5 767 700 грн;
  • проведення капітального ремонту та придбання обладнання Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури - 1 700 000 грн;
  • продовження капітального ремонту фасаду КЗ „Навчально-реабілітаційний центр „Горлиця” – 1 500 000 грн;
  • проведення капітального ремонту гуртожитку Дніпровської академії неперервної освіти – 700 000 грн; 
  • реконструкцію вузлів обліку газу професійно-технічних навчальних закладів – 275 700 грн;
  • придбання підручників Дніпропетровському педагогічному коледжу – 198 000 грн;
  • продовження впровадження у Магдалинівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пілотного проекту з робототехніки – 207 200 грн.

Також не залишились без уваги і такі важливі об’єкти як водоводи. Збільшено видатки на продовження робіт з реконструкції Аульського водоводу – 8 000 000 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...