App Store Google Play

Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

28.11.2018 16:00
Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

Провокації про "мовний патруль" у Дніпрі зіграли на користь російській пропаганді. На цьому наголосив екс-голова СБУ України, політичний діяч Валентин Наливайченко, передає Дніпроград. 

"Вже п'ятий рік триває російсько-українська війна, де гинуть тисячі українців. І я, як людина, яка має досвід роботи в Службі безпеки України, зазначу, що так звані "мовні патрулі" в першу чергу стали корисними для російської агентури. Моментально цю теми розкрутили в медіа агресора. Тому що така пропаганда є невід'ємною складовою гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України", - зазначив Валентин Наливайченко.

Він також зазначив, що категорично засуджує подібні дії. Зокрема, коли Україна має зовнішнього ворога, влаштовувати внутрішні провокації - це злочин і сепаратизм.

"Треба завжди мислити масштабно. Україна повинна перестати бути країною негативних новин та провокацій. Мову треба обороняти не патрулями, а плекати в навчальних закладах, книжках, кіносфері, музиці тощо. Обираймо цивілізований та дипломатичний підхід, яким можна пишатися", - зазначив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, у Дніпрі запустили провокацію із "мовними патрулями". Фейки про так звані “мовні патрулі” систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Основною їхньою метою було дискредитувати народного депутата Андрія Денисенка та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Ця витівка швидко вийшла за межі країни і поширилась на пропагандистські російські ЗМІ.

Поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...