App Store Google Play

Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

28.11.2018 16:00
Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

Провокації про "мовний патруль" у Дніпрі зіграли на користь російській пропаганді. На цьому наголосив екс-голова СБУ України, політичний діяч Валентин Наливайченко, передає Дніпроград. 

"Вже п'ятий рік триває російсько-українська війна, де гинуть тисячі українців. І я, як людина, яка має досвід роботи в Службі безпеки України, зазначу, що так звані "мовні патрулі" в першу чергу стали корисними для російської агентури. Моментально цю теми розкрутили в медіа агресора. Тому що така пропаганда є невід'ємною складовою гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України", - зазначив Валентин Наливайченко.

Він також зазначив, що категорично засуджує подібні дії. Зокрема, коли Україна має зовнішнього ворога, влаштовувати внутрішні провокації - це злочин і сепаратизм.

"Треба завжди мислити масштабно. Україна повинна перестати бути країною негативних новин та провокацій. Мову треба обороняти не патрулями, а плекати в навчальних закладах, книжках, кіносфері, музиці тощо. Обираймо цивілізований та дипломатичний підхід, яким можна пишатися", - зазначив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, у Дніпрі запустили провокацію із "мовними патрулями". Фейки про так звані “мовні патрулі” систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Основною їхньою метою було дискредитувати народного депутата Андрія Денисенка та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Ця витівка швидко вийшла за межі країни і поширилась на пропагандистські російські ЗМІ.

Поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...