App Store Google Play

Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

28.11.2018 16:00
Провокації з "мовними патрулями" грають на руку російській пропаганді, - екс-голова СБУ Валентин Наливайченко

Провокації про "мовний патруль" у Дніпрі зіграли на користь російській пропаганді. На цьому наголосив екс-голова СБУ України, політичний діяч Валентин Наливайченко, передає Дніпроград. 

"Вже п'ятий рік триває російсько-українська війна, де гинуть тисячі українців. І я, як людина, яка має досвід роботи в Службі безпеки України, зазначу, що так звані "мовні патрулі" в першу чергу стали корисними для російської агентури. Моментально цю теми розкрутили в медіа агресора. Тому що така пропаганда є невід'ємною складовою гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України", - зазначив Валентин Наливайченко.

Він також зазначив, що категорично засуджує подібні дії. Зокрема, коли Україна має зовнішнього ворога, влаштовувати внутрішні провокації - це злочин і сепаратизм.

"Треба завжди мислити масштабно. Україна повинна перестати бути країною негативних новин та провокацій. Мову треба обороняти не патрулями, а плекати в навчальних закладах, книжках, кіносфері, музиці тощо. Обираймо цивілізований та дипломатичний підхід, яким можна пишатися", - зазначив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, у Дніпрі запустили провокацію із "мовними патрулями". Фейки про так звані “мовні патрулі” систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Основною їхньою метою було дискредитувати народного депутата Андрія Денисенка та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Ця витівка швидко вийшла за межі країни і поширилась на пропагандистські російські ЗМІ.

Поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....