App Store Google Play

Протягом грудня житлові організації мають передбачити у бюджеті оплату послуг техобслуговування, - Дніпропетровськгаз

28.11.2018 13:00
Протягом грудня житлові організації мають передбачити у бюджеті оплату послуг техобслуговування, - Дніпропетровськгаз

За зміненим Законом України про житлово-комунальні послуги Дніпропетровськгаз не зобов’язаний проводити технічне обслуговування будинків. Про це сьогодні, 28 листопада, під час прес-конференції в ІА “Мост-Дніпро” заявив головний інженер Дніпропетровськгазу Олександр Макаренко, передає Дніпроград.

Як зазначив фахівець, нині власник сам обирає той варіант технічного обслуговування, який йому більш вигідний. Таких варіантів наразі три. Власник може сам створити газову службу, отримати дозвіл Держпраці і обслуговувати газові мережі. Також він має право заключити договір на техобслуговування з організаціями, які вже мають дозвіл Держпраці. Або ж заключити такий самий договір із Дніпропетровськгазом.

“Тому протягом грудня необхідно передбачити в бюджетах житлових організацій усіх форм власності кошти на заключення договорів та оплату цих послуг у 2019 році”, - прокоментував головний інженер Дніпропетровськгазу Олександр Макаренко.

Крім того, під час прес-конференції співробітник Дніпропетровськгазу зазначив: цьогоріч збільшилась кількість нещасних випадків через нехтування основними правилами використання газових приладів у побуті. Тому слід пам'ятати, що використовувати їх можна лише за призначенням.

“Якщо використовувати газову плиту не за призначенням, а опалювати нею квартиру, то в першу чергу, через це може статися отруєння чадним газом. Часто плиту використовують і для сушки білизни, а це може викликати пожежу”, - зазначив головний інженер Дніпропетровськгазу Олександр Макаренко.

Категорично забороняється переносити побутові газові прилади самостійно та залишати їх в роботі без нагляду. Також слід забезпечити технічне обслуговування приладів: щорічно, перед початком опалювального сезону потрібно перевіряти димові та вентиляційні канали, за необхідністю ремонтувати. Крім того, необхідно забезпечити обслуговування автоматики безпеки.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровщина може залишитися без тепла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...