App Store Google Play

Проїзні квитки на дніпровський електротранспорт: де можна придбати і які види

28.11.2018 20:30
Проїзні квитки на дніпровський електротранспорт: де можна придбати і які види

Із серпня цього року проїзд електротранспортом Дніпра подорожчав майже втрчі - з 1,5 до 4 гривень. Разом з тим за новими цінами почали продавати добові, тижневі та місячні проїзні квитки. Серед них - загальні, пільгові для школярів та студентів, а також безкоштовні для окремих верств населення.

Загальний одноденний проїзний, який включає проїзд у трамваї та тролейбусі на одну добу, коштує 10 гривень. Відповідно вартість тижневого такого проїзного складає 60 гривень.

Громадянський проїзний квиток трамваєм або тролейбусом терміном на один місяць коштує 220 гривень, громадянський комбінований (трамвай+тролейбус) - 260 гривень.

Для підприємств місячна послуга має іншу вартість, для їхніх співробітників вартість проїзного у трамваї або тролейбусі складає 280 гривень, вартість комбінованого (трамвай+тролейбус) - 340 гривень.

Також існує ще один вид комбінованого проїзного, який включає проїзд на трамваї, тролейбусі та метро. Вартість студентського такого квитка складає 220 гривень, громадського - 440 гривень.

Крім того, у Дніпрі існують пільгові проїзні квитки терміном на один місяць. Студенти та школярі можуть придбати їх за 110 гривень. Безкоштовні пільгові видаються дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Наявні пункти продажу розміщені на сайті Дніпровського електротранспорту. Також із грудня місяця усі вищезазначені види проїзних можна буде придбати безпосередньо у кондуктора у самому електротранспорті.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відсьогодні зміниться рух деякого електротранспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...