App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА реконструює Карпівську опорну школу

28.11.2018 15:40
Дніпропетровська ОДА реконструює Карпівську опорну школу

Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює опорну школу в селі Карпівка Широківського району. У розпалі – термомодернізація фасаду та капремонт приміщення лівого крила будівлі. Масштабна реконструкція – в декілька етапів. Після її завершення майже дві сотні маленьких мешканців Карпівської громади матимуть сучасні умови і для навчання, і для занять спортом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. інформує Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила величезні можливості для громад. Допомагаємо територіям відроджувати інфраструктуру. Для маленьких мешканців сіл створюємо новітній освітній простір. Одночасно реконструюємо понад 30 основних і опорних шкіл. Приводимо до ладу і Карпівський опорний заклад», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Карпівська опорна школа у 2018-му справила ювілей. 50-річна будівля з цегляним фасадом давно потребувала осучаснення, а головне – утеплення.

ДніпроОДА реконструює Карпівську опорну школу

«Місцева влада не залишала нас поза увагою. У школі поміняли покрівлю, вікна, але на кардинальну модернізацію, на жаль, «замахнутися» не могли. Та утеплена будівля – це і затишок у класах, і економія енергоресурсів, і взагалі, комфорт для дітей та всього педколективу», – зазначила директор школи Людмила Олійникова.

На глобальну реконструкцію закладу «замахнулася» Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині фасад утеплюють разом із фундаментом. Він буде вентильований, світлий, з різнобарвними «вкрапленнями».

«Нас всіх дуже тішить те, що почалися такі масові вливання коштів у розвиток шкіл. У теплих, комфортних, світлих класах і нам краще працюватиметься, і у дітей буде більше позитиву та натхнення. Адже обстановка створює настрій», – підкреслила вчителька Ганна Мельніченко.

..фасад

У розпалі – капремонт приміщення лівого крила. Підрядники вже замінили електропроводку. Нині осучаснюють систему опалення, водопровід, каналізацію. У класах шпаклюють стіни, монтують стелю, готують підлогу під лінолеум.

«Нам вже кортить потрапити до нових яскравих класів. Думаю, і вчитися буде цікавіше, і навіть поведінка учнів зміниться на краще», – сказала учениця Діана Мельникова.

Наступний етап капремонту – осучаснення правого крила та центральної частини школи, де зараз навчаються діти. А ще – реконструкція спортивного та актового залів. Облаштують і тренажерку. Там зможуть безкоштовно займатися спортом всі мешканці громади.

Згодом реконструюють і шкільний стадіон

Осучаснять і шкільний стадіон. Буде футбольне поле, бігові доріжки та ігрові майданчики.

«Сучасний спортмайданчик та зручне футбольне поле – чудова новина! Ми з друзями частенько полюбляємо поганяти м’яча. Тож будемо з нетерпінням чекати на нове покриття», – поділився учень Ілля Півторак.

У Карпівській опорній школі – майже 200 учнів. Це мешканці Карпівки та семи сіл об’єднаної громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...