App Store Google Play

Чергова провокація: на мобільні надходять фейкові повідомлення стосовно мобілізації до лав ЗСУ

28.11.2018 09:40
Чергова провокація: на мобільні надходять фейкові повідомлення стосовно мобілізації до лав ЗСУ

На мобільні телефони громадян стали надходити повідомлення від нібито Міністерства Оборони України. У них зазначається, що необхідно прибути до військових комісаріатів у зв'язку із мобілізацією. В Оперативному командуванні "Схід" Збройних Сил України наголошують: дана інформація неправдива, а фейкові повідомлення - чергова провокація. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку командування “Схід” у Facebook.

Подібні фейки вже не вперше розповсюджують серед населення. Усі вони пов'язані із неправдивою інформацією щодо мобілізації. У повідомленнях, які стали надходити на мобільні, провокатори задля залякування додають: у разі його ігнорування протягом трьох діб, відомості громадянина передадуть до суду.

“Жодних дій щодо часткової мобілізації громадян України до лав Збройних сил України наразі не проводиться, подібні розсилки та інші чутки про початок мобілізації не відповідають дійсності”, - зазначили натомість у своєму повідомленні ЗСУ.

На виконання рішень Верховної Ради щодо введення воєнного стану, оперативне командування «Схід» забезпечує комплекс заходів із відсічі збройної агресії у Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях. Також продовжують плановий призов громадян на строкову військову службу.

У Збройних Силах України нагадали, що до проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил військовослужбовці строкової служби не залучалися та залучатись не будуть.

Громадян закликають ретельно перевіряти інформацію, користуватися даними з офіційних джерел, а також не поширювати фейків.

Раніше повідомлялося, що воєнний стан означає для мешканців Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...