App Store Google Play

Чергова провокація: на мобільні надходять фейкові повідомлення стосовно мобілізації до лав ЗСУ

28.11.2018 09:40
Чергова провокація: на мобільні надходять фейкові повідомлення стосовно мобілізації до лав ЗСУ

На мобільні телефони громадян стали надходити повідомлення від нібито Міністерства Оборони України. У них зазначається, що необхідно прибути до військових комісаріатів у зв'язку із мобілізацією. В Оперативному командуванні "Схід" Збройних Сил України наголошують: дана інформація неправдива, а фейкові повідомлення - чергова провокація. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку командування “Схід” у Facebook.

Подібні фейки вже не вперше розповсюджують серед населення. Усі вони пов'язані із неправдивою інформацією щодо мобілізації. У повідомленнях, які стали надходити на мобільні, провокатори задля залякування додають: у разі його ігнорування протягом трьох діб, відомості громадянина передадуть до суду.

“Жодних дій щодо часткової мобілізації громадян України до лав Збройних сил України наразі не проводиться, подібні розсилки та інші чутки про початок мобілізації не відповідають дійсності”, - зазначили натомість у своєму повідомленні ЗСУ.

На виконання рішень Верховної Ради щодо введення воєнного стану, оперативне командування «Схід» забезпечує комплекс заходів із відсічі збройної агресії у Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях. Також продовжують плановий призов громадян на строкову військову службу.

У Збройних Силах України нагадали, що до проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил військовослужбовці строкової служби не залучалися та залучатись не будуть.

Громадян закликають ретельно перевіряти інформацію, користуватися даними з офіційних джерел, а також не поширювати фейків.

Раніше повідомлялося, що воєнний стан означає для мешканців Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...