App Store Google Play

Воєнного стану в Дніпропетровській області не буде

27.11.2018 09:00
Воєнного стану в Дніпропетровській області не буде

Наміри оголосити воєнний стан на території України виникли після відкритої атаки росіян на військові кораблі ВМС України 25 листопада. Втім, після тривалих дискусій у Верховній Раді прийняли рішення, що введення воєнного стану торкнеться лише тих областей, які межують з РФ, невизнаним Придністров'ям, а також морським узбережжям Азовського моря. Відповідне рішення ВР прийняла вчора, 26 листопада, передає Дніпроград.

Поправки у законопроект Президент вніс просто у Верховній Раді. Воєнний стан триватиме 30 діб починаючи з 28 листопада. Закон підтримали 276 народних депутатів, в тому числі і одинадцять представників Дніпропетровщини: Андрій Денисенко, Іван Куліченко, Тетяна Ричкова, Максим Курячий, Андрій Немировський, Андрій Павелко, Костянтин Усов, Юрій Береза, Дмитро Ярош, Сергій Рибалка та Віктор Галасюк. 

Діятиме воєнний стан виключно на територіях Вінницької, Донецької, Запорізької,  Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської областей та у внутрішніх водах Керченсько-Азовської акваторії. 

Відповідно, Дніпропетровську область рішення не зачіпає.

У свою чергу, народний депутат з Дніпра Андрій Денисенко зауважив на своїй офіційній сторінці, що таке рішення - це компроміс між потребами національної безпеки та розвитку демократії.

"Рішення про воєнний стан, прийняте ВР, - вкрай потрібне і значно краще, ніж первинно запропоноване президентом. 30 днів замість 60, обмеження дії прифронтовими, прикордонними та приморськими областями Сходу і Півдня, голосування з чітким визначенням дати першого туру виборів президента 31 березня 2019 року. Це є конструктивний компроміс між потребами національної безпеки та розвитку демократії", - написав він.

Нагадаємо, що під час бою з росіянами Україна втратила три військові кораблі, в тому числи броньований катер "Нікополь".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...