App Store Google Play

Воєнного стану в Дніпропетровській області не буде

27.11.2018 09:00
Воєнного стану в Дніпропетровській області не буде

Наміри оголосити воєнний стан на території України виникли після відкритої атаки росіян на військові кораблі ВМС України 25 листопада. Втім, після тривалих дискусій у Верховній Раді прийняли рішення, що введення воєнного стану торкнеться лише тих областей, які межують з РФ, невизнаним Придністров'ям, а також морським узбережжям Азовського моря. Відповідне рішення ВР прийняла вчора, 26 листопада, передає Дніпроград.

Поправки у законопроект Президент вніс просто у Верховній Раді. Воєнний стан триватиме 30 діб починаючи з 28 листопада. Закон підтримали 276 народних депутатів, в тому числі і одинадцять представників Дніпропетровщини: Андрій Денисенко, Іван Куліченко, Тетяна Ричкова, Максим Курячий, Андрій Немировський, Андрій Павелко, Костянтин Усов, Юрій Береза, Дмитро Ярош, Сергій Рибалка та Віктор Галасюк. 

Діятиме воєнний стан виключно на територіях Вінницької, Донецької, Запорізької,  Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської областей та у внутрішніх водах Керченсько-Азовської акваторії. 

Відповідно, Дніпропетровську область рішення не зачіпає.

У свою чергу, народний депутат з Дніпра Андрій Денисенко зауважив на своїй офіційній сторінці, що таке рішення - це компроміс між потребами національної безпеки та розвитку демократії.

"Рішення про воєнний стан, прийняте ВР, - вкрай потрібне і значно краще, ніж первинно запропоноване президентом. 30 днів замість 60, обмеження дії прифронтовими, прикордонними та приморськими областями Сходу і Півдня, голосування з чітким визначенням дати першого туру виборів президента 31 березня 2019 року. Це є конструктивний компроміс між потребами національної безпеки та розвитку демократії", - написав він.

Нагадаємо, що під час бою з росіянами Україна втратила три військові кораблі, в тому числи броньований катер "Нікополь".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...