App Store Google Play

Цього року ДніпроОДА капітально відремонтувала шість доріг у Широківському районі

27.11.2018 15:20
Цього року ДніпроОДА капітально відремонтувала шість доріг у Широківському районі

Все більше сіл області можуть похизуватися якісно заасфальтованими вулицями. Після капремонту – і шість доріг в населених пунктах Широківського району. Гарантія на нове покриття – п’ять років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відродити українське село – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Відновлення інфраструктури починаємо з доріг. Приводимо до ладу сільські вулиці навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Загалом 2018-го капітально відремонтували 130 доріг у містах та селах області», – зазначив голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На вулиці Покровській у Широкому дороги фактично не було багато років. Місцеві згадують, як «ковтали пилюку» та «міряли калюжі». Поки до роботи дістанешся – одежа і взуття вже у багнюці.

Тепер одна із центральних вулиць селища – із якісним асфальтом та розміткою.

«Дорога була вщент розбита. Мешканці дуже чекали, коли ж нарешті її відремонтують, – сказав голова Широківської селищної ради Олександр Кокул. – Дуже вдячні Дніпропетровській ОДА, що зробили нам таку якісну дорогу. Тепер і маршрутка нормально проїде, і дітям зручно дістатися школи, дитсадка і центру дитячої творчості».

«Скільки тут живу, а такої дороги жодного разу ще не бачила, – поділилася пенсіонерка Катерина Колчина. – Спасибі велике, що зробили вулицю. Тепер хоч зручно з «кравчучкою» на базар ходити». 

У Карпівці привели до ладу дві вулиці – Широківську і Степову. Вони давно потребували ремонту. На Степовій взагалі покриття не було – лише шлак. Нині місцеві не натішаться новенькому асфальту.

«Дорога – ідеальна. Дуже чекали на неї, особливо діти. Відразу дістали і ролики, і велосипеди. І ми насолоджуємося, навіть пішки пройтися – саме задоволення», – сказала мешканка вулиці Широківська Анна Підгайна.

На Степовій – місцева амбулаторія та кабінет сімейного лікаря.

«Тепер зовсім інша справа. Можна і до пацієнта швидше дістатися, і взагалі дорога – чудова, – підкреслив сімейний лікар, мешканець Степової Дмитро Чорновол. – Велика подяка за те, що в селах роблять дороги».

«Звичайно, самотужки, без допомоги обласної влади, громада б не осилила ці дороги. Тепер нарешті вся Карпівка заасфальтована», – сказав голова Карпівської ОТГ Степан Олійников.

Капітально відремонтували дорогу і у віддаленому селі – Красний Під. Асфальт був вщент розбитий. Зараз дорога – із якісним покриттям та розміткою. Облаштували і автобусну зупинку.

«Тепер рівненька дорога, і їздити чудово. Про колишні ями залишилися самі згадки», – поділився місцевий Леонід Смеречинський.

Загалом у 2018-му всередині населених пунктів Широківського району осучаснили шість доріг.

Нагадаємо, що у 2018-му в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...