App Store Google Play

Дніпрянам розповіли хто може втратити право на субсидію

27.11.2018 17:20
Дніпрянам розповіли хто може втратити право на субсидію

Сьогодні, 27 листопада, під час прес-конференції юрист Юлія Щербина розповіла про те, хто може втратити право на отримання субсидії, передає Дніпроград.

За її словами, наразі існує доволі значна частина населення, яка потенційно може втратити право на субсидію. Зокрема, мова йде про тих, хто протягом останнього часу здійснював покупку більше, ніж на 50 тисяч гривень або не задекларував свої доходи. Обмеження стосуються і громадян, які нещодавно придбали автівки, вартість яких перевищує 50 тисяч гривень. В цьому випадку існує виключення для тих, хто отримав транспортний засіб в рамках соціальної допомоги від державних органів.

Юлія Щербина звертає увагу на те, що у разі розлучення необхідно оформлювати всі необхідні документи, які засвідчують цей факт для того, аби не допустити ситуації, коли фактично одна із сторін не може отримати субсидію через те, що друга сторона має великий дохід і формально вважається членом родини.

“Якщо ви вже вирішили розлучитися, то необхідно довести цю справу до кінця. Існує доволі багато випадків, коли через відсутність документального підтвердження факту розлучення і проживання в різних домівках сторони не можуть отримати субсидію”, - зазначила юристка.

Окрім цього, право на субсидію не мають громадяни працездатного віку, які офіційно не навчаються і не зареєстровані у центрах зайнятості. Таким чином держава унеможливлює отримання субсидії тими громадянами, які працюють “в чорну”.

У свою чергу, всі претенденти на субсидію мають декларувати всі свої доходи, адже у разі виявлення прихованих джерел грошових надходжень право на допомогу від держави анулюється.

Нагадаємо, що з жовтня введені нові правила отримання субсидій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...