App Store Google Play

Дніпрян попереджають: закони про розмитнення «євроблях» вступили в дію

27.11.2018 08:00
Дніпрян попереджають: закони про розмитнення «євроблях» вступили в дію

Президент України Петро Порошенко підписав законопроекти № 8487 і № 8488 про розмитнення автомобілів на єврономерах. Про те, які зміни чекають власників євроблях та про механізм подальших дій повідомляє адвокат юридичної компанії CompLex group Олена Доненко, передає Дніпроград.

«У неділю, 25 листопада, закони вступили в силу. У державному бюджеті на 2019 рік Кабмін оцінив доходи від розмитнення в 1 мільярд гривень. Ці надходження мають наповнити пенсійний фонд», - зазначила Олена Доненко.

Зі слів фахівця, на розмитнення авто власникам надається 180 днів з моменту вступу закону в дію. При цьому для автовласників, які пройдуть процедуру розмитнення впродовж перших 90 днів податок буде зменшено на 50%. Протягом інших 90 днів ставки стануть повними, однак штрафів не буде.

Порошенко підписав закон про розмитнення авто на «евробляхах»: що тепер робити їх власникам

Закон № 8487 передбачає базові ставки акцизного податку. Так, для авто з бензиновим двигуном об'ємом 1000 куб. см – 50 євро; від 3000 куб. см – 100 євро. Для "дизеля" з двигуном 1500 куб. см – 75 євро; від 3500 куб. см – до 150 євро.

Щоб визначити розмір акцизу для кожного авто потрібно користуватися наступною формулою: «ставка = ставка базова × коефіцієнт двигуна × вік двигуна».

"Крім того, вводяться штрафи за порушення умов тимчасового ввезення та транзиту авто та за порушення терміну перебування нерозмитненого автомобіля на території України та за підприємницьку діяльність на такій автівці. До того ж, окрім акцизного податку власники мають заплатити ПДФ – 20%, пенсійний збір від 5 до 10%, а також мито, що у сукупності може сягати 30%", - розповіла адвокат.

Сама ж процедура розмитнення передбачає наступні дії: пошук закордонного власника автівки, укладання договору купівлі-продажу та ввезення автівки через українську митницю в режимі імпортування.

Нагадаємо, що народний депутат Андрій Денисенко пояснив, що не голосував за закон №8487, адже парламент прийняв фінансово обтяжливе для «євробляхерів» рішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...