App Store Google Play

У 2018-му в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг

26.11.2018 15:40
У 2018-му в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг

У 2018 році в Софіївському районі капітально відремонтували шість доріг. З новим покриттям вулиці в Софіївці, Вакуловому, Миколаївці, Девладовому й Водяному. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Президент України Петро Порошенко акцентує на якісному оновленні доріг. Передусім це стосується шляхів всередині населених пунктів. Цьогоріч на капремонт доріг із облбюджету виділили рекордну суму – близько 1 млрд грн. Головна вимога до виконавців робіт – якість», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

З новим покриттям дорога в Девладовому.

У Софіївському районі цьогоріч з новим покриттям шість доріг. Одна з них – у селищі Девладове. ВулицяПривокзальна, яка проходить через весь населений пункт,  не знала якісного асфальту майже шість десятків років. По глибоких вибоїнах навіть відмовлялися їздити водії маршруток.

«Проробила все життя у школі. Змушені були ходити до закладу розбитою дорогою. Вибоїни надзвичайно глибокі, до 60 см, – розказала місцева мешканка Валентина Поліщук. – Сьогодні дорога в прекрасному стані. Пересуватися нею – одне задоволення». 

На цій вулиці – школа, амбулаторія, сільрада, аптека, по ній можна дістатися до торгівельного центру.

У селі Водяне відремонтована вулиця Гончарова, на якій розташовані ФАП та місцева школа.

Раніше навіть маршрутники відмовлялися не їздити: була така розбита.

«Найбільшою проблемою були ями. Такі, що ні пройти, ні проїхати. Максимум, на який ремонт ми могли розраховувати, – засипка щебнем і шлаком. Зараз дорогу не впізнати. Ми всі в захваті», – поділився місцевий мешканець Володимир Ратушний.  

«Ось такі результати має сучасна реформа децентралізації. Коли більше повноважень і ресурсів  передають сюди, у села, у глибинку. Перепало й нам у вигляді цієї дороги. Сьогодні вона в задовільному стані. Мешканці задоволені», – подякувала голова Девладівської громади Олена Неліпа. 

Крім того, уже оцінили якість покриття мешканці вулиць Південна та Незалежності в Софіївці. Також відремонтовані вулиці Героїв АТО у Вакуловому та Комарова – у Миколаївці.

Цьогоріч на капремонт доріг із облбюджету виділили майже 1 млрд грн.

Загалом у 2018-му на Дніпропетровщині оновили 130 доріг.

Раніше повідомлялося, що цьогоріч ДніпроОДА оновила три дороги в Межівському районі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...