App Store Google Play

Що таке біржова торгівля: дніпрянам розповіли про нову альтернативу депозитним внескам

26.11.2018 17:20
Що таке біржова торгівля: дніпрянам розповіли про нову альтернативу депозитним внескам

Нещодавно громадяни України отримали нову альтернативу депозитним внескам, а саме – біржова торгівля. Сьогодні, 26 листопада, президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга розповів дніпрянам про плюси, мінуси та «підводне каміння» нового для нас виду інвестиції, передає Дніпроград.

За словами експерта, між інвестуванням на фондовій біржі та депозитом є ряд істотних відмінностей. Перш за все, коли особа розміщує гроші на депозит у банк, вона виступає у якості вкладника і гарантованість повернення грошей залежить від двох сторін. В першу чергу, від стійкості банку, у який були покладені кошти, а також гарантована сума в межах 200 тисяч гривень від фонду гарантування внесків. Тобто в межах цієї суми можна співпрацювати з банком, за умови, що він є членом фонду гарантування внесків.

Проте коли сума перевалює за відмітку у 200 тисяч гривень, з’являється спокуса інвестування у нерухомість. Якщо 10 років тому це була виправдана інвестиція, оскільки ринок йшов вгору, то на сьогоднішній день цей вид вкладання грошей не дає такої прибутковості. Так, сьогодні ринок нерухомості є низько прибутковим бізнесом.

Третім інструментом розпорядження грошима, до якого громадяни України були допущені нещодавно, це операції на фондовому ринку. У цьому році українці отримали право інвестування законно зароблених та обкладених податком грошей в Україні закордон в межах 50 тисяч доларів на рік.

Володимир Косюга розповів, що достатньо обрати дві-три біржі та компанію, чиї цінні папери обирати.

«Що таке торгівля на світовому ринку? Компанія, яка потребує зросту і хоче залучити кошти, стає публічною. Вона перестає бути приватною та випускає певний пакет паперів і залучує посередника на ринку. Далі вона оголошує пред-IPO (передпокупка, коли можна придбати акції компанії)», - розповів експерт.

Існує один суттєвий нюанс – ніколи не можна інвестувати лише в одну компанію, потрібно мати п’ять-шість альтернатив, які б врівноважували зльоти та падіння на ринку.  

Експерт порадив уважніше дивитися навкруги, не зациклюватися лише на історично сформованих об’єктах інвестицій та навчатися.    

Раніше повідомлялося хто є «банківським лідером» Дніпропетровщини та кому довіряють українці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...