App Store Google Play

Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

26.11.2018 13:30
Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

До першого липня 2020 року майже всі категорії торговців мають встановити платіжні термінали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів економічного експерта Михайла Кропивка.

«Більше двох років тому було прийнято рішення про обладнання усіх торгових точок платіжними терміналами, щоб всі бажаючі покупці мали змогу оплатити товари за допомогою платіжних карток. Однак досі ці вимоги не були виконані, тому Мінекономрозвитку встановив нові терміни для торговців», - пояснив економічний експерт.

Відповідно до проекту постанови КМУ, встановити термінали повинні торговці, які працюють на загальній системі оподаткування (до 1 липня 2018 року). Потім — платники єдиного податку другої та третьої груп із торговою площею до 20 м², які працюють в містах (до 1 січня 2019-го). Після цього — платники єдиного податку тих самих груп із такою ж площею, але які працюють в селах (до 1 липня 2019-го). Останніми на черзі - підприємці на спрощеній системі оподаткування (до 1 січня 2020-го).

«Які механізми примусу застосовуватимуться для торговців, які не погодяться встановлювати електронні платіжні пристрої – поки не відомо. Самі чиновники, з одного боку, зацікавленні у реалізації даного проекту. Однак, з іншого боку, такий розклад невигідний всім, хто отримував корупційний прибуток», - додав експерт.

Раніше повідомлялося, що у Кабміні опублікували проект рішення, згідно з яким фізичні особи-підприємці мають встановити платіжні термінали упродовж 2018-2019 років.

Нагадаємо, що в Україні почали округляти суми в чеку і найближчим часом касові апарати замінять електронною системою e-Receipt. Наразі новий проект тестуватиметься на Дніпропетровщині. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...