App Store Google Play

Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

26.11.2018 13:30
Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

До першого липня 2020 року майже всі категорії торговців мають встановити платіжні термінали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів економічного експерта Михайла Кропивка.

«Більше двох років тому було прийнято рішення про обладнання усіх торгових точок платіжними терміналами, щоб всі бажаючі покупці мали змогу оплатити товари за допомогою платіжних карток. Однак досі ці вимоги не були виконані, тому Мінекономрозвитку встановив нові терміни для торговців», - пояснив економічний експерт.

Відповідно до проекту постанови КМУ, встановити термінали повинні торговці, які працюють на загальній системі оподаткування (до 1 липня 2018 року). Потім — платники єдиного податку другої та третьої груп із торговою площею до 20 м², які працюють в містах (до 1 січня 2019-го). Після цього — платники єдиного податку тих самих груп із такою ж площею, але які працюють в селах (до 1 липня 2019-го). Останніми на черзі - підприємці на спрощеній системі оподаткування (до 1 січня 2020-го).

«Які механізми примусу застосовуватимуться для торговців, які не погодяться встановлювати електронні платіжні пристрої – поки не відомо. Самі чиновники, з одного боку, зацікавленні у реалізації даного проекту. Однак, з іншого боку, такий розклад невигідний всім, хто отримував корупційний прибуток», - додав експерт.

Раніше повідомлялося, що у Кабміні опублікували проект рішення, згідно з яким фізичні особи-підприємці мають встановити платіжні термінали упродовж 2018-2019 років.

Нагадаємо, що в Україні почали округляти суми в чеку і найближчим часом касові апарати замінять електронною системою e-Receipt. Наразі новий проект тестуватиметься на Дніпропетровщині. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...