App Store Google Play

Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

26.11.2018 13:30
Підприємців Дніпра та області змусять встановити платіжні термінали, - економічний експерт

До першого липня 2020 року майже всі категорії торговців мають встановити платіжні термінали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів економічного експерта Михайла Кропивка.

«Більше двох років тому було прийнято рішення про обладнання усіх торгових точок платіжними терміналами, щоб всі бажаючі покупці мали змогу оплатити товари за допомогою платіжних карток. Однак досі ці вимоги не були виконані, тому Мінекономрозвитку встановив нові терміни для торговців», - пояснив економічний експерт.

Відповідно до проекту постанови КМУ, встановити термінали повинні торговці, які працюють на загальній системі оподаткування (до 1 липня 2018 року). Потім — платники єдиного податку другої та третьої груп із торговою площею до 20 м², які працюють в містах (до 1 січня 2019-го). Після цього — платники єдиного податку тих самих груп із такою ж площею, але які працюють в селах (до 1 липня 2019-го). Останніми на черзі - підприємці на спрощеній системі оподаткування (до 1 січня 2020-го).

«Які механізми примусу застосовуватимуться для торговців, які не погодяться встановлювати електронні платіжні пристрої – поки не відомо. Самі чиновники, з одного боку, зацікавленні у реалізації даного проекту. Однак, з іншого боку, такий розклад невигідний всім, хто отримував корупційний прибуток», - додав експерт.

Раніше повідомлялося, що у Кабміні опублікували проект рішення, згідно з яким фізичні особи-підприємці мають встановити платіжні термінали упродовж 2018-2019 років.

Нагадаємо, що в Україні почали округляти суми в чеку і найближчим часом касові апарати замінять електронною системою e-Receipt. Наразі новий проект тестуватиметься на Дніпропетровщині. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...