App Store Google Play

Гасла замість реформи: у Дніпрі прийняли програму розвитку транспорту з розрахунками за 2011 рік

26.11.2018 09:20
Гасла замість реформи: у Дніпрі прийняли програму розвитку транспорту з розрахунками за 2011 рік

Проголошення гасел замість транспортної реформи: депутати міськради проголосували за нову транспортну схему Дніпра, яка не враховує сучасних реалій. Відповідне рішення було прийняте на 37-мій черговій сесії міської ради VII скликання, передає Дніпроград.

Так звана "Нова транспортна схема міста", розрахована до 2030 року, передбачає повну перебудову транспортної мережі та ліквідацію багатьох міських маршрутів. Замість вже існуючих більш ніж 120 маршрутів депутати запропонували зробити 103 нових, але коротких. Крім того, за словами активіста організації “Громадський контроль” Дениса Селіна, сам документ застарілий, адже зробили його у 2013 році, а розрахунки по ньому - у 2011 році.

Зокрема в ході "реформи" передбачається ліквідація трамвайного маршруту №4 та тролейбусних №14 та №15, про які дніпряни вже встигли й забути (маршрутом №14 навіть назвали запущений в 2016 році тролейбус на ж/м Сонячний). В документі відсутні трлейбусні маршрути №2 ат №21, запущені в останні роки. Про те, яким чином враховується пасажиропотік, взагалі залишається лише здогадуватись.

Натомість, як зазначено у документі рішення, “автобусні маршрути в такому місті, як Дніпропетровськ, з населенням більше одного мільйону мешканців, мають підвозити пасажирів до інших видів транспорту (метрополітен, трамвай, в меншому степуні тролейбус). Тому на першу чергу передбачається ліквідувати деякі довгі автобусні маршрути, розбивши їх на декілька коротких, залишивши за ними функцію лише по підвозу пасажирів до інших видів транспорту”.

На своїй сторінці у Facebook активіст Денис Селін повідомив: спочатку текст рішення бачили лише обрані, а депутатам його розіслали за декілька годин до голосування.

“Дуже дивно, коли документи по транспортній схемі ніхто не бачить перед голосуванням і навряд на такі схеми погодяться жителі міста”, - написав Денис Селін.

За рішення на сесії проголосували 37 депутатів.

Раніше повідомлялося, що метро у Дніпрі ризикує повторити долю Нового мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...