App Store Google Play

Дніпровська міськрада роздала землю на елітній вулиці чиновниці та підозрюваному в хабарництві

26.11.2018 20:30
Дніпровська міськрада роздала землю на елітній вулиці чиновниці та підозрюваному в хабарництві

21 листопада на сесії Дніпровської міськради депутати прийняли понад 200 земельних рішень, частина з яких стосувалася передачі у власність городян ділянок по вул. Дежньова в Самарському районі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Вул. Дежньова знаходиться недалеко від Свято-Миколаївської церкви та вул. Марії Ярової. Поруч посадка, річка Шиянка. Це район елітної забудови. Ділянки площею 10 соток тут продають за ціною від $8,5 тис до $11,5 тис.

Серед тих, кому пощастило отримати у власність землю під забудову на Дежньова – заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровського міськради Анна Москаленко і її чоловік Володимир Лупов, який раніше працював в родинних фірмах: приватній фірмі «Северск» і ТОВ «Северок 99». Останнє підприємство в минулому було регулярним переможцем тендерів департаменту благоустрою та інфраструктури на утримання доріг. При цьому підряди в основному виконували співробітники КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» («УРЕА»), які використовували комунальну техніки.

Екс-власник ТОВ «Северок 99» Артур Оганесян наразі є керівником КП «УРЕА». З моменту приходу Оганесяна на посаду керівника комунального підприємства, ТОВ «Северок 99», яке перейшло до тестя Оганесяна Петра Фергесіна, в тендерах на утримання доріг брати участь перестало. Тепер регулярним переможцем відповідних тендерів є комунальне підприємство.

Дружина Оганесяна Вікторія Фаргесіна є засновником і керівником фірми «Северск». І вона, і Артур Оганесян також є в списку щасливчиків, яким на 36-ї сесії міськради передали у власність ділянки на вул. Дежньова.

Видання також звернуло увагу, що 24 жовтня 2018 р., на 35-ій сесії міськради землю на Дежньова як учасник АТО отримав і екс-начальник управління торгівлі мерії Олександр Каховський, якого влітку 2017 р. затримали за підозрою в отриманні хабара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...