App Store Google Play

ДніпроОДА зводить сучасний стадіон у Межівській опорній школі №1

26.11.2018 13:00
ДніпроОДА зводить сучасний стадіон у Межівській опорній школі №1

Сучасні спортивні тренажери та професійні майданчики. У Межовій реконструюють пришкільний стадіон. Там створять всі необхідні умови для занять школярів. Підрядники вже завершили планування території, облаштовують волейбольне, баскетбольне та футбольне поля, бетонують бігові доріжки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення сучасних та комфортних умов для розвитку дітей на Дніпропетровщині – завдання Президента України Петра Порошенка. Капітально ремонтуємо та зводимо «з нуля» спортивні майданчики по всій області. Оновлюємо і пришкільний стадіон в Межовій», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Реконструкцію стадіону Межівської опорної школи №1 розпочали у травні 2018-го.

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює пришкільний стадіон в Межовій

«Наш стадіон був у занедбаному стані. Останні 30 років він не оновлювався. Нарешті бачимо суттєві зміни! – радіє директор Межівської опорної школи Юлія Козак. – Тепер наша школа матиме сучасні спортивні майданчики. Зможемо більш якісно проводити заняття з волейболу, футболу, баскетболу та легкої атлетики. Буде і зона з воркаут-тренажерами».

Підрядники вже спланували територію, облаштували необхідні комунікації. Нині завершують бетонування майданчиків та бігової доріжки. Встановлюють тренажери і глядацькі трибуни.

Нині завершують облаштування майданчиків…

Реконструюють і будівлю Межівської опорної школи. Вже завершились ремонтні роботи всередині навчального закладу. Нині облицьовують фасад.

«Стало набагато зручніше. Класи світлі, багато яскравих кольорів, нова сантехніка. Ми дуже раді», – зазначила вчитель початкових класів Межівської опорної школи Марина Крайня. 

Вже завершились ремонтні роботи всередині навчального закладу

«Навчання стало більш цікавим, все нове і набагато гарніше. У нас тепло і затишно», – сказала учениця 7-б класу Межівської опорної школи Роксолана Гапчич.

Умови навчання осучаснюють для понад 400 дітей.  

Раніше повідомлялося, що в Лихівській громаді створюють сучасний освітній простір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...