App Store Google Play

Делегація водоканалів Дніпропетровщини ознайомилась із роботою польських колег

26.11.2018 08:30
Делегація водоканалів Дніпропетровщини ознайомилась із роботою польських колег

Делегація водоканалів Дніпропетровщини на чолі із заступником голови Дніпропетровської облради Валерієм Безусом здійснила робочий візит на водоканал Кракова та ознайомилась із роботою очисних споруд питної води і станції очистки стічних вод. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР у Facebook.

За повідомленням, воду, яку постачає Краківський водоканал визнано однією з найбільш якісних та чистих у світі. На підприємстві задіяно високотехнологічне обладнання, яке і забезпечує належний рівень якості питної води.

Утім, увага приділяється не лише якості, а й вартості - використовуються усі можливості зниження та компенсації витрат. Наприклад, на перепаді висот встановлена турбіна, яка виробляє електричну енергію та компенсує 25-28% витрат енергії на підйом води.

Стосовно очисних споруд стічних вод делегація відзначила: до 40% енергії, які потребують ці потужності для очистки виробляється на самих очисних спорудах. Це і біогазові установки, і сонячні панелі, і газові турбіни, й теплові насоси. Є навіть комплекс зі спалювання осаду, якій створює стільки проблем водоканалам України.

Завдячуючи багаторічній системній модернізації підприємства, вкладенню значних коштів у реконструкцію, у нові технології, вже четвертий рік поспіль підприємству вдається не підвищувати тариф на послуги, не зважаючи на здорожчання всіх ресурсів.

Раніше повідомлялося, що за словами Валерія Безуса, реконструкція системи водопостачання може принести економіці більше, ніж ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...