App Store Google Play

Україна має повністю розірвати дипломатичні відносини з росією, - Денисенко

25.11.2018 23:45
Україна має повністю розірвати дипломатичні відносини з росією, - Денисенко

У відповідь на вогонь росіян по наших кораблях і поранення наших моряків народний депутат Андрій Денисенко закликав РНБО та Верховну Раду негайно повністю  розірвати з російською федерацією договір про Азовське море.

Україна нарешті має вийти з усіх міжнародних форматів, у тому числі Мінського, де Росія визнається не стороною конфлікту, а посередником і миротворцем. Ми маємо звернутися до країн НАТО, передусім підписантів Будапештського меморандуму, з проханням про матеріально-технічну військову допомогу для розбудови ВМС, систем морської та протиповітряної оборони та армії в цілому.

Як відомо, договір між Україною і Росією про співпрацю у використанні Азовського моря і Керченської протоки був підписаний у грудні 2003 року після конфлікту між двома країнами навколо українського острова коса Тузла.

Згідно з угодою, Азовське море і Керченська протока визнані внутрішніми водами України і РФ. При цьому в документі прописані принципи свободи судноплавства для торгових суден і військових кораблів обох країн, а також розмежоване Азовське море.

«У відповідь на вогонь росіян по наших кораблях і поранення наших моряків мало розірвати договір про Азовське море з РФ.

Треба нарешті повністю розірвати договір про дружбу з Москвою, а не зупинити дію якихось його положень», - написав політик на своїй сторінці в Фейсбук.

Крім того, Денисенко впевнений, що Україні слід розірвати з рф дипломатичні відносини і вести діалог через посольства третіх країн, а також припинити будь-які економічні відносини та транспортне сполучення з окупантом та націоналізувати всі активи країни-агресора в Україні так само, як вони це зробили з нашими в Криму і на Донбасі.

"Усе це ми мали зробити одразу після анексії Криму, не кажучи вже про Іловайськ та Дебальцеве», - підкреслив нардеп.

На думку політика, війна з Москвою, яка триває у млявій напівзамороженій фазі будь-якої миті може перейти у гарячу. Ворог використовуватиме силові інструменти як додаткові щодо дій п‘ятої колони на виборах - щоби вимотати і деморалізувати наше суспільство.

«Пам’ятаймо - Москва сльозам не вірить і не відступить, а мир нам принесе лиш перемога», - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...